top of page

תקנון האתר

עודכן לאחרונה בתאריך 21/05/2017

ברוכים הבאים אל תנאי השימוש של אתר מדיקל ביוטי 

 

תקנון השימוש באתר נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.


שירות איכותי ושביעות רצון הן מהמוצר והן מהשירות הם ערך עליון עבורנו, יחד עם זאת ישנם תנאים הכרחיים לשימוש באתר. עצם השימוש באתר מהווה הסכמה מצדך לתנאי התקנון. בהמשך רשמנו מונחים משפטיים חשובים החלים על כל מי שמבקר באתר שלנו או משתמש בשירותים שלנו. תנאים אלה נחוצים כדי להגן על עצמך ועלינו, כדי להפוך את השירותים שלנו לנגישים ומהנים יותר עבור כולם.
 
1. הקדמה
 
אתר מדיקל ביוטי www.medical-beauty.co.il מופעל על ידי מדיקל ביוטי. המונחים "אנחנו", "אותנו", ו "שלנו" מתייחסים אל מדיקל ביוטי. השימוש באתר האינטרנט שלנו כפוף לתנאי השימוש הבאים, כפי שתוקנו מעת לעת (להלן: "התנאים"). את התנאים יש לקרוא ביחד עם כל התנאים או כתבי ויתור המסופקים בדפי האתר שלנו. עיין בתנאים בזהירות. התנאים חלים על כל המשתמשים באתר שלנו, כולל, אך לא רק, משתמשים שהם דפדפנים, לקוחות, סוחרים, ספקים ו / או תורמים של תוכן. אם אתה נכנס לאתר זה ומשתמש בו, אתה מסכים להיות כפוף לתנאים ולמדיניות הפרטיות שלנו ולעמוד בהם. אם אינך מסכים לתנאים או למדיניות הפרטיות שלנו, אינך מורשה לגשת לאתר שלנו, להשתמש בכל אחד משירותי האתר שלנו או להזמין באתר שלנו.
 
2. שימוש באתר האינטרנט שלנו
 
הנכם מסכימים להשתמש באתר שלנו למטרות לגיטימיות ולא לכל מטרה בלתי חוקית או בלתי מורשית, לרבות אך לא רק, תוך הפרה של כל קניין רוחני או חוק פרטיות. בהסכמה לתנאים, אתה מצהיר ומתחייב כי אתה לפחות בגיל בו אתה מסוגל מבחינה משפטית להיכנס לחוזה מחייב. אתה מסכים לא להשתמש באתר שלנו כדי לבצע כל פעילות שתהווה עבירה אזרחית או פלילית או להפר כל חוק. אתה מסכים לא לנסות להתערב עם רשת האתר או תכונות האבטחה שלנו או כדי לקבל גישה לא מורשית למערכות שלנו. אתה מסכים לספק לנו מידע אישי מדויק, כגון כתובת הדוא"ל שלך, כתובת למשלוח דואר ופרטים אחרים ליצירת קשר כדי להשלים את ההזמנה או ליצור איתך קשר לפי הצורך. אתה מסכים לעדכן באופן מיידי את חשבונך ומידע. אתה מאשר לנו לאסוף מידע זה ולהשתמש בו כדי ליצור עמך קשר בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו.

 
3. תנאים כלליים
 
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לשירות לכל אדם בכל עת, מכל סיבה שהיא. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע כל שינוי באתר, לרבות סיום, שינוי, השהיה או הפסקת כל היבט של האתר בכל עת וללא הודעה מוקדמת. אנו עשויים להטיל כללים או מגבלות נוספים על השימוש באתר שלנו. אתה מסכים לסקור את התנאים באופן קבוע והמשך הגישה שלך או השימוש באתר האינטרנט שלנו יביא לכך שאתה מסכים לכל שינוי. אתה מסכים שלא נהיה אחראים כלפיך או כלפי כל צד שלישי על כל שינוי, הפסקה או הפסקה של אתר האינטרנט שלנו או עבור כל שירות, תוכן, תכונה או מוצר המוצעים באמצעות אתר האינטרנט שלנו.

 

4. תוכן האתר

 

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
 
5. מוצרים או שירותים
 
כל הרכישות באמצעות אתר האינטרנט שלנו כפופות לזמינות המוצר. אנו רשאים, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, להגביל או לבטל את הכמויות המוצעות באתר שלנו או להגביל את מכירות המוצרים או השירותים שלנו לכל אדם, משק בית, אזור גיאוגרפי או תחום שיפוט. מחירים עבור המוצרים שלנו כפופים לשינוי, ללא הודעה מוקדמת. אלא אם צוין אחרת, המחירים המוצגים באתר שלנו מצוטטים בשקל ישראלי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לסרב להזמנות, לרבות אך לא רק, הזמנות שבוצעו על ידי לקוחות או מפיצים. אם אנו סבורים שביצעת הזמנה מזויפת, נהיה רשאים לבטל את ההזמנה ולהודיע ​​לרשויות הרלוונטיות. עשינו מאמצים כדי להבטיח את צבע ועיצוב של המוצרים המוצגים במדויק ככל האפשר באתר האינטרנט שלנו. אנחנו לא מבטיחים את הדיוק של צבע או עיצוב של מוצרים באתר האינטרנט שלנו.

המכירה באתר מתבצעת בPayPal ובכרטיס אשראי בלבד, במספר התשלומים הנקוב בדף הזמנת המוצר. המחירים הנם בשקלים וכוללים מע"מ כחוק. התשלום בכרטיס אשראי כפוף לתנאי חברת האשראי. המוצר יסופק רק במידה והתשלום עבורו התקבל במלואו. ניתן למסור את פרטי כרטיס האשראי טלפונית לנציג שירות. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים , עבור כל הזמנה תידרשו למסור את פרטי הכרטיס מחדש. בכל מקרה, אנו שומרים לעצמנו את הזכות שלא לחייב לקוח ולא לספק מוצר במקרה שפרטי האשראי אינם מלאים ונכונים, או במידה וקיים חשד סביר כי ההזמנה אינה כשרה.

אספקת מוצרים

הזמנות מהאתר יסופקו בדרך כלל תוך 1 עד 4 ימי עסקים ממועד אישור ההזמנה אלא אם כן צויין אחרת בדף המוצר. 

חלק מהמוצר הינם מסופקים מהארץ, במידה וצויין אחרת בדף המוצר המשלוח לארץ הינו משלוח אווירי וההזמנה צפויה להגיע בהתאם לזמן האספקה הצויין בדף המוצר. זמני אספקת המוצר לבית הלקוח תלויים גם בזמינות המלאי של הספק ובצירוף זמן המשלוח לארץ, יתכנו עיקובים עקב גורמי כוח עליון.


6. קישורים לאתרי צד שלישי
 
קישורים מאתר האינטרנט או אל מחוץ לאתר שלנו נועדו לנוחות בלבד. איננו בודקים, מאשרים, מאשרים או שולטים, ואיננו אחראים לכל האתרים המקושרים מאתר האינטרנט שלנו או ממנו, לתוכן של אותם אתרים, לצדדים שלישיים הנכללים בו או למוצרים ולשירותים שלהם. קישור לכל אתר אחר הוא באחריותך הבלעדית ולא נהיה אחראים או אחראים לנזקים כלשהם בקשר לקישור.
 
7. הערות משתמש, משוב, ותגובות
 
אתה מאשר שאתה אחראי על המידע, הפרופילים, הדעות, ההודעות, ההערות וכל תוכן אחר (ביחד, "התוכן") שאתה מפרסם, מפיץ או משתף באתר או בשירותים שלנו הזמינים בקשר עם אתר האינטרנט שלנו. כמו כן, אתה מאשר שיש לך אחריות מלאה על התוכן.

8. קניין רוחני

 

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקה, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר מדיקל ביוטי ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "מדיקל ביוטי" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "מדיקל ביוטי" בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקה, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

התכנים המוצעים באתר הנם בבעלותה הבלעדית של "מדיקל ביוטי" ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 

9. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

 

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

 

10. צוות האתר

 

הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה כדי להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "מדיקל ביוטי".

 

11. גילוי נאות

 

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ( במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 

12. איזור שיפוט

 

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב

bottom of page