טיפול מזותרפיה

מהי מזותרפיה?

מזותרפיה טיפול להצערת העור בו מחדירים לעור, לשכבת העור האמצעית (שכבת הדרמיס), תמיסות מזו קוקטייל המותאמות באופן אישי למטופל/ת ולסוג הטיפול המעוררות את שיקום העור ומשפרות את חיוניות העור. 

 סוגי הטיפולים של מזותרפיה

טיפול מזותרפיה בשילוב סרום המותאם לסוג הטיפול יעיל לטיפול בקמטים, רפיון עור, פיגמנטציה, צלקות, סימני מתיחה, כהויות מתחת לעיניים חידוש והצערת העור וטיפול בנשירת שיער. תוצאות טיפול מזותרפיה ניכרות כבר לאחר הטיפול הראשון, והתוצאות המלאות מתקבלות לאחר מספר חודשים מתום הסדרה. 

האם טיפול מזותרפיה ביתי יכול לגרום נזק לעור?


טיפול מזותרפיה בעזרת דרמה רולר ביתי הוא טיפול בטוח, ללא סכנה וללא תופעות לוואי. טיפול מזותרפיה יוצר אלפי חרירים המסייעים בספיגת חומרי לחות והזנה דרך שכבת האפידרמיס אל שכבת הדרמיס. לאחר טיפול מזותרפיה במכשיר דרמה רולר התעלות הזעירות נסגרות, העור משקם את עצמו, יוצר תאי עור חדשים ומאיץ את ייצור הקולגן והאלסטין.
כיצד מטפלים עם מכשיר דרמה רולר ביתי?


לטיפול ביתי יש להשתמש במכשיר מזותרפיה, דרמה רולר מחטים במידות 0.2 או 0.3 מ"מ. לפני טיפול מזותרפיה עם מכשיר דרמה רולר יש לנקות את העור באופן יסודי. לאחר ניקוי העור יש למרוח שכבה דקה של מזו קוקטייל ולגלגל הלוך וחזור במשך 10-15 פעמים בכל אזור בכיווני גלילה כפי שמתואר בציור. יש ללחוץ בקלות ולהתאים את הטיפול לסוג העור ולרגישות העור. מומלץ להשתמש בדרמה רולר ביתי בקביעות 1-2 פעמים בשבוע, לאחר טיפול מזותרפיה יש לחטא את הדרמה רולר ולשמור במקום בטוח. אורך החיים של דרמה רולר ביתי הוא כשנה.
איזה מכשיר מזותרפיה מתאים לי?


לטיפול מזותרפיה ביתי יש להשתמש במכשיר דרמה רולר מחטים במידות 0.2 או 0.3 מ"מ. קוסמטיקאית יכולה לטפל בעזרת דרמה רולר מחטים עד אורך של 0.5 מ"מ. טיפול בעזרת דרמה רולר מחטים באורך ארוך יותר 1.0 - 2.0 מ"מ נעשה אך ורק על ידי רופא. דרמה רולר 540 מחטים 0.2 מ"מ לטיפול מזותרפיה בקמטים, מיצוק וחידוש העור, טיפול בנשירת שיער, החדרת לחות והמרצת יצור הקולגן - מתאים לשימוש ביתי. דרמה רולר 540 מחטים 0.3 מ"מ לטיפול מזותרפיה בקמטים, מיצוק וחידוש העור, טיפול מזותרפיה בצלקות אקנה וסימני מתיחה, טיפול מזותרפיה בצלוליט, החדרת לחות והמרצת יצור הקולגן - מתאים לשימוש ביתי. דרמה רולר 540 מחטים 0.5 מ"מ לטיפול מזותרפיה בקמטים, מיצוק וחידוש העור, הבהרת פיגמנטציה, טיפול בצלקות אקנה וסימני מתיחה, החדרת לחות והמרצת יצור הקולגן - מתאים לשימוש מקצועי על ידי קוסמטיקאית.
התוויות נגד – למי טיפול מזותרפיה אינו מתאים?


טיפול מזותרפיה במכשיר דרמה רולר אינו מומלץ במקרים הבאים: אנשים עם עור מגורה / אקנה מוגלתי / דלקת / הרפס ואנשים עם נטייה לקופרוז – כלי דם בולטים על פני העור.

סרטון הדגמה טיפול מזותרפיה