אייג'לס Instantly ageless

אינסטנטלי אייג'לס מעלים קמטים ונפיחות מתחת לעיניים בשתי דקות

אייג'לס תחליף טבעי למילוי קמטים והעלמת נפיחות מתחת לעיניים, אינסטנטלי אייג'לס Instantly ageless מוצר חדש מסדרת לומינס של חברת ג'נס גלובל האמריקאית.

אייג'לס Instantly ageless מגיע בשפופרות קטנות, כל שפופרת מיועדת ל2-3 טיפולים, התכשיר מבוסס על רכיב הנקרא ארגיירליין שהוא פפטיד המעלים באופן זמני קמטי הבעה ושקיות מתחת לעיניים על ידי כך שהוא מותח את עור.

תוצאות הטיפול מופיעות כמספר דקות לאחר מריחת התכשיר על העור, קמטים עדינים ושקיות מתחת לעיניים מתחילים להיעלם בקצב מהיר עד שלאחר מספר דקות הם נעלמים לגמרי והעור נותר חלק, ניתן להתאפר לאחר שתכשיר התייבש.

התכשיר יעיל לפרק זמן של 6-8 שעות.

מחיר: ₪398

הוראות שימוש אייג'לס

 

יש להסיר את הסוגר בסיבוב ולשמור אותו לשימוש חוזר (צדו השני של הסוגר משמש לסגירה מחדש) תכולת השפופרת מספיקה למספר פעמים, יש להקפיד על סגירה הרמטית של השפופרת למניעת התייבשות החומר.

 

יש לסחוט כמות קטנה של חומר על האצבע ולשפשף בעדינות את החומר בין שתי האצבעות בכדי לרכך אותו, עד שצבעו יהפוך מוורדרד מט לשקוף מבריק. לפיזור החומר יש לטפוח קלות ובמהירות או למרוח שכבה דקה של אייג'לס מתחת לשקיות העין או באזורים אחרים על עור הפנים.

 

יש להשאיר את החומר לח במקצת על העור, אין לטפוח או למרוח עד להתייבשות מאחר והחומר פועל במהלך התייבשותו. ניתן להשתמש במאוורר או מייבש שיער להאצת תהליך הייבוש. יש להישאר נטולי הבעה(לא לחייך או לדבר) עד שהחומר יתייבש לחלוטין.

 

הערות

 

תוצאות התכשיר אינן קבועות (התוצאה נשמרת לפרק זמן של 6-8 שעות) . יש השתמש על פי הנחיות ולהימנע ממגע עם עיניים . אם המוצר בא במגע עם העיניים יש לשטוף עם מים, יש להפסיק את השימוש אם אדמומיות או גירוי מתרחשים.

להזמנת אייג׳לס חייגו עכשיו

03-6321826

 

ניתן לקבל את המוצר עם שליח בתוספת 39 ש"ח דמי משלוח אספקה 1-3 ימי עסקים 

אייג'לס 1 שפופרת 0.6 מל.

₪60

אייג'לס 3 שפופרות 0.6 מל.

₪100

אייג'לס 5 שפופרות 0.6 מל.

₪150

אייג'לס 25 שפופרות 0.6 מל.

₪398

צריכים עזרה? צרו איתנו קשר 

שירות לקוחות: 03-6321826

גלי רדיו

אולטרסאונד ​

מיקרו זרם

EMS

  • Facebook
  • Instagram
© כל הזכויות שמורות למדיקל ביוטי