סקין קיור (skin cure) – הינו מכשיר אולטרסאונד ביתי למיצוק העור.


הצערת העור באמצעות סקין קיור מכשיר אולטרסאונד ביתי מהווה פתרון נוח לשימוש ביתי בפרטיות בביתכם, מספק תוצאות מהירות וחוסך משמעותית בהוצאות ביחס לטיפולים במכון.סקין קיור - מכשיר אולטרסאונד ביתי משלב טיפול בטכנולוגיית אולטראסאונד, טיפול במיקרו זרם (גלווני) וטיפול פוטו ריג'ובניישן באור אינפרא אדום​.


סקין קיור הינו מכשיר אולטרסאונד ביתי למיצוק העור רב שימושי, המאפשר לך ליהנות מטיפולי יופי וטיפוח מקצועיים בקלות בבית בעוצמה זהה למכון יופי.

סקין קיור ידידותי וקל לשימוש, כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את מצב העבודה על ידי לחיצה על כפתור. המכשיר אלחוטי ונייד לכן ניתן להשתמש בו באופן נוח ובטוח בכל מקום.


למידע נוסף ורכישת המכשיר

סקין קיור (skin cure) – הינו מכשיר ביתי למיצוק העור העובד בטכנולוגיית אולטרסאונד.


הצערת העור באמצעות מכשיר ביתי למיצוק העור מהווה פתרון נוח לשימוש ביתי בפרטיות בביתכם, מספק תוצאות מהירות וחוסך משמעותית בהוצאות ביחס לטיפולים במכון.סקין קיור משלב טיפול בטכנולוגיית אולטראסאונד, טיפול במיקרו זרם (גלווני) וטיפול פוטו ריג'ובניישן באור אינפרא אדום​.

סקין קיור הינו מכשיר ביתי למיצוק העור רב שימושי לשימוש ביתי, המאפשר לך ליהנות מטיפולי יופי וטיפוח מקצועיים בקלות בבית בעוצמה זהה למכון יופי

סקין קיור מכשיר ביתי למיצוק העור ידידותי וקל לשימוש, כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את מצב העבודה על ידי לחיצה על כפתור. המכשיר אלחוטי ונייד לכן ניתן להשתמש בו באופן נוח ובטוח בכל מקום.


למידע נוסף ורכישת המכשיר

סקין קיור (skin cure) – הינו מכשיר ביתי למיצוק עור הפנים העובד בטכנולוגיית אולטרסאונד.


הצערת העור באמצעות מכשיר ביתי למיצוק עור הפנים מהווה פתרון נוח לשימוש ביתי בפרטיות בביתכם, מספק תוצאות מהירות וחוסך משמעותית בהוצאות ביחס לטיפולים במכון.סקין קיור משלב טיפול בטכנולוגיית אולטראסאונד, טיפול במיקרו זרם (גלווני) וטיפול פוטו ריג'ובניישן באור אינפרא אדום​.

סקין קיור הוא מכשיר קוסמטי רב שימושי לשימוש ביתי, המאפשר לך ליהנות מטיפולי יופי וטיפוח מקצועיים בקלות בבית בעוצמה זהה למכון יופי

סקין קיור מכשיר ביתי למיצוק עור הפנים ידידותי וקל לשימוש, כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את מצב העבודה על ידי לחיצה על כפתור. המכשיר אלחוטי ונייד לכן ניתן להשתמש בו באופן נוח ובטוח בכל מקום.


למידע נוסף ורכישת המכשיר

צריכים עזרה? צרו איתנו קשר 

שירות לקוחות אזור מרכז:  03-6321826

שירות לקוחות אזור צפון:  04-9994916