שלום אורח, למועדון הלקוחות התחבר | הרשמה
 
 
 
 
 
 
 
מדיקל ביוטי
 
 
 
 
נושא:
 
 
 
חפש באתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קוסמטיקה ומוצרי טיפוח לעור רגיש

 
 
שני סוגי עור אשר בדרך כלל, קשה יחסית להתוות להם תכנית טיפוח מועילה אוחדו תחת כותרת זו בשל הדמיון באופן הטיפול בהם.

 

עור רגיש שמנוני המוגדר כעור המאופיין על ידי סיבוריאה; עור רגיש דק ואדמומי המאופיין על ידי ריבוי נימים קרובים לפני השטח קופרוז.

כיצד נזהה עור עם נטיה לסיבוריאה
עור שהיה שמן למדי בגיל ההתבגרות ונוטה כיום להתקרנות יתרה. עור זה נוטה לפתח קשקשת בעיקר באזור ה -T (כנפות האף, המצח - בעיקר בין הגבות, הסנטר ולעתים תכופות גם בקרקפת). העור רגיש ומגיב באדמומיות, באי נוחות ואפילו בגרד לתכשירים שונים, לשינויים במזג האוויר ואפילו לשינויים במצב הרוח. הוא נפוץ בקרב נשים וגברים כאחד.

כיצד נזהה עור עם קופרוז?
עור שברירי ודק עד כדי שקיפות, החושפת רשת נימים (אדמומיות) מפותחת בעיקר בלחיים, ולעתים גם באזורים אחרים של הפנים.

 
 
 
 
 
 
כיצד מומלץ לטפל בעור רגיש? 

  • להימנע משימוש בטיפולים "פעילים" מדי או מחממים (בכלל זה מקלחות חמות או סאונה). 

  • להימנע מתכשירים שמנוניים ואוטמים, בין היתר בשל השפעתם המחממת.

  • להגן על העור מרדיקלים חופשיים, עישון ומזיהום סביבתי.

  • לאמץ תכנית טיפול המבוססת על מספר מצומצם של תכשירים, מרגיעים במיוחד, על מנת להשיג הקלה מיידית והטבה בטווח הארוך.

  • שימוש בתכשירים בעלי כושר קילוף קל EXFOLIATION, שהוא תהליך חשוב ומומלץ במיוחד לקבוצה זו. תפקידם להסיר את עודפי הקשקשת הנוטים להצטבר על עור עם סיבוריאה, או לחזק את העור האדמומי, הדקיק ולעבות אותו בהדרגה.

  • מבחינת החשיפה לשמש - אם נעשתה במידה מתונה, יש בכוחה להיטיב עם קבוצת הסיבוריאה. לעומת זאת, קבוצת הקופרוז ראוי שתתרחק ממנה ככל שניתן ותקפיד להגן על עצמה היטב בעת החשיפה!

  • יותר מכל קבוצה אחרת, על בעלי עור רגיש מכל הסוגים לבחון את תגובת העור לכל תכשיר טיפוח חדש ולהתייחס בתשומת לב לאותות של רגישות או אי נוחות. החושים נועדו, בין היתר, על מנת לכוון אותנו למצוא את המתאים לנו ביותר ושלו אנו ראויים!

טיפוח עור רגיש - טיפוח בוקר

רענון: לשטוף את עור הפנים במים או, לנקות בעזרת מעט מוס לניקוי עור הפנים ולשטוף אותו היטב!

טיפוח: אם עורך רגיש ונוטה ליובש יש ללחח אותו בעזרת לחות לעור עדין במיוחד

הגנה: להגן על העור בלחות יומית SPF 20 לאיזורים החשופים לשמש. התכשיר מעניק גם מעט גוון ומראה אחיד לעור הפנים. לעור אדמומי ניתן לחזק את אפקט ההסוואה וההגנה בעזרת תוספת מייק אפ לחותי בגוון מתאים, או אם דרוש כיסוי מושלם, בעזרת פודרת יופי להגנה והסוואה על גבי קרם ההגנה. 

טיפוח עור רגיש - טיפוח ערב

ניקוי: השתמשי (אם דרוש) במסיר מסקרה עדין, להרחקת איפור העיניים. נקי את יתר אזורי הפנים במוס לניקוי עור הפנים או בסבון פנים מינרלי ושטפי אותו היטב! ניתן (אך אין בכך הכרח) להשלים את פעולת הניקוי במי פנים להתחדשות העור

א. טיפול לעור רגיש עם נטיה לסיבוריאה
להשתמש ב
קרם אלוא ברבדנסיס כקרם לחות מרגיע, אופטימאלי לעורך.
הערה: לטיפול באזורים אדמומיים עקשניים במיוחד באזור ה-T ניתן להשתמש זמנית למשך יום או יומיים במעט משחה עם שמן עץ התה באזור הדרוש. עם השגת הטבה מומלץ לחזור לשימוש יומיומי בקרם אלוא ברבדנסיס. בנוסף מומלץ להוסיף תכשיר טיפוח מתאים לאזור העיניים מתכשירי הסדרה. 

ב. טיפול לעור רגיש אדמומי (קופרוז)
התכשיר האופטימאלי לשימוש בערב לסוג עור זה הינו קרם לילה פעיל
. זהו תכשיר לחות המעודד את התחדשות העור, בהדרגה מקטין את מידת ה"שקיפות" שלו, בתוך שימוש של חודשיים ומעלה. בנוסף, בחרי תכשיר טיפוח מתאים לאזור העיניים מתכשירי הסדרה.

טיפוח עור רגיש - מעת לעת

מסיכה: עור רגיש (משני הסוגים), יפיק תועלת מירבית ממסיכה של תכשיר אלוא ברבדנסיס ג'ל, המרגיעה והמצננת. מומלצת לשימוש 1-2 פעמים בשבוע.  עם הסרתה (כעבור לא פחות מ- 20 דקות!) מומלץ להשתמש בתכשירלחות המתאים לעורך: לחות לעור עדין במיוחדמקדם ומאזן לחות או קרם אלוא ברבדנסיס לעור יבש ורגיש, מומלץ לטפח את העור במסיכת יופי לעור יבש, לפחות פעם בשבוע.

 
 
מבצע 

ברכישת מכשיר גלווני אינפרא אדום 

 
 
 
 
 
 
 
טיפוח עור רגיל ומעורב כיצד נזהה עור רגיל ומעורב? כיצד מומלץ לטפל בעור רגיל ומעורב?

עור רגיל ומעורב הוא סוג העור המועדף בדרך כלל על כולנו - ובניגוד לצפוי, איננו דווקא הנפוץ שבהם. זהו עור יפה ומאוזן שנקבוביותיו אינן מורחבות ויחד עם זאת איננו דק, רגיש או "שקוף". הגדרת מצב זו מתקיימת בעיקר בגיל צעיר ורק לעתים מתמשכת גם מעבר לגיל ההתבגרות. ברוב המקרים העור הופך ל"מעורב" הנוטה לקבל מאפיינים של עור שמנוני או רגיש באזור ה-T (האף, הסנטר והמצח) ונשאר מאוזן בשאר אזורי הפנים. לחילופין, העור עלול להתפתח בהמשך ל"עור יבש". מתחת לכותרת זו מוצעת תכנית טיפוח בסיסית הכוללת מספר תכשירי קוסמטיקה רב-תכליתיים, שמטרתה לסייע בשמירה על עור נקי, בריא ומטופח... לאורך זמן!

 
טיפוח עור שמן  תכנית טיפוח בסיסית לעור שמן ובעייתי כיצד נזהה עור שמן ובעייתי? כיצד מומלץ לטפל בעור שמן ובעייתי?

עור שמן מתחיל להופיע מגיל 13 ומעלה, עור בעל נקבוביות מורחבות שבפתחיהן נצבר חלב הנוטה להשחיר כתוצאה מחמצון ומופיע כ "ראשים שחורים" (קומדונים). כאשר באזור הנקבוביות שנחסמו מתפתחת דלקת אנו מגדירים אותה כ"חזזית" (אקנה). אזורים אחדים בעור עלולים להראות שמנוניים ומבריקים - אך ברוב המקרים העור מתאפיין במראה שעוותי אפרפר, עם אדמומיות מסביב לנקבוביות הבעייתיות או ריכוז של קומדונים (ראשים שחורים) באזורים אופיניים. להשתמש בתכשירי קוסמטיקה בעל כושר השלה EXFOLIATION על מנת לשפר את ניקוז החלב מהנקבוביות ולמנוע את חסימתו. לדאוג להגיינה טובה על פני העור.

 

עור יבש - עור דק ועדין בעל נקבוביות קטנות שכמעט ואינן ניכרות לעין. בלוטות החלב פעילות פחות ומספקות, משום כך, לעור זה אמצעים פחות יעילים לאצירת הלחות שבו. ההתנדפות המואצת מותירה את העור יבש ומועד להווצרות קמטוטים וקמטי הבעה בגיל יחסית מוקדם. עם התקדמות הגיל והדלדלות רקמת החיבור התומכת בעור מלמטה, מחמירה הופעת הקמטים עוד יותר. כיצד מומלץ לטפל בעור יבש? שימוש בתכשירי קוסמטיקה אשר שימוש יומיומי בהם מעודד את העור להתחדשות (מבפנים) ומביא לחשיפה של שכבות עור רעננות יותר. בחירה בתכשירי קוסמטיקה המיטיבים לאצור את הלחות בשכבות העור העליונות (האפידרמיס) ומאטים את ההתנדפות מפניהן.

 

פגעי הזמן המתבטאים בקמטים קמטוטים ובקמטי הבעה, בעיקר באזור העיניים והפה, הניכרים יותר ויותר מגיל 45 ואילך. נזקי שמש מתבטאים בגוון לא אחיד ובכתמי פיגמנטציה וכתמי גיל הנפוצים ביותר עם התקדמות הגיל, בעקר בארצות ברוכות שמש כשלנו. סדרת מוצרי קוסמטיקה זו מומלצת לשימוש לעור מתבגר  ובפרט לקהל שהרבה להחשף בצעירותו לשמש.