שלום אורח, למועדון הלקוחות התחבר | הרשמה
 
 
 
 
 
 
 
מדיקל ביוטי
 
 
 
 
נושא:
 
 
 
חפש באתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קוסמטיקה ומוצרי טיפוח לעור רגיל ומעורב

 
 
כיצד נזהה עור רגיל ומעורב?

עור רגיל ומעורב הוא סוג העור המועדף בדרך כלל על כולנו - ובניגוד לצפוי, איננו דווקא הנפוץ שבהם. 
זהו עור יפה ומאוזן שנקבוביותיו אינן מורחבות ויחד עם זאת איננו דק, רגיש או "שקוף".

הגדרת מצב זו מתקיימת בעיקר בגיל צעיר ורק לעתים מתמשכת גם מעבר לגיל ההתבגרות. ברוב המקרים העור הופך ל עור מעורב הנוטה לקבל מאפיינים של עור שמנוני או רגיש באזור ה-T (האף, הסנטר והמצח) ונשאר מאוזן בשאר אזורי הפנים. לחילופין, העור עלול להתפתח בהמשך לעור יבש.

מתחת לכותרת זו מוצעת תוכנית טיפוח בסיסית הכוללת מספר מוצרי קוסמטיקה רב-תכליתיים שמטרתה לסייע בשמירה על עור נקי, בריא ומטופח... לאורך זמן!
 
 
 
 
 
 

כיצד מומלץ לטפל בעור רגיל ומעורב?

 • לשמור על נקיון העור, ניקוי מדי ערב!

 • שימוש באמצעי מירוק קוסמטיים ותכשירי פילינג מתונים על מנת להשיל את שרידי התאים המתים מפני העור ולעודד בכך את התחדשותו.

 • להגן על העור מההשפעה המזיקה של קרינת השמש ויתר פגעי הסביבה.

 • לסייע לעור לשמר על לחותו הטבעית, בפרט באזור קונטור העיניים המועד להווצרות קמטוטים. 

 • לכבד את הפיסיולוגיה הטבעית של העור שמשמעותה להמנע מנסיונות (חסרי תוחלת ותועלת) ל"הזין" את העור מבחוץ. לחילופין ניתן לאמץ את עקרון האוסמוסה, ובעיקר לסמוך על תזונה ואורח חיים בריאים על מנת לדאוג להזנת העור מבפנים!

 • לבחון את תגובת העור לכל מוצר קוסמטיקה חדש, ולכבד אותות של רגישות או אי נוחות מתמשכת. החושים נועדו, בין היתר, על מנת לכוון אותנו למציאת מה שמתאים לנו ביותר ושלו אנו ראויים!

טיפוח בוקר - עור רגיל ומעורב

 1. רענון: רענני את פניך במעט מי פנים להתחדשות העור, או שטפי במים בלבד.
 2. טיפוח קונטור העיניים: קרם עיניים או ג'ל לקונטור העיניים של הסדרה.
 3. לחות: ביתר אזורי הפנים והצוואר השתמשי במקדם ומאזן לחות.
 4. הגנה: פזרי ביסודיות על כל עור הפנים לחות יומית SPF 20.
 5. לקבלת מראה אחיד מושלם ולשיפור ההגנה ניתן להוסיף מייק אפ לחותי בתוספת או ללא פודרת יופי להגנה והסוואה.

*אם הינך חשה ביובש תוכלי להעשיר את עורך בטיפות אחדות של סרום ביולוגי באזורים הדרושים, לפני השימוש בפודרת היופי ובלחות היומית. 

טיפוח ערב - עור רגיל ומעורב

 1. ניקוי: השתמשי (אם דרוש) במסיר מסקרה עדין, להרחקת איפור העיניים. השלימי את ניקוי העור במוס לניקוי עור הפנים.
 2. רענון: השלימי את ניקוי פניך במי פנים להתחדשות העור.
 3. טיפוח קונטור העיניים: פנקי את אזור העיניים במעט קרם עיניים או ג'ל לקונטור העיניים לבחירתך מתכשירי הסדרה.
 4. לחות: השתמשי בקרם מקדם ומאזן לחות ביתר אזורי הפנים והצוואר.

*הערה: אם עורך מעורב עם נטיה לאדמומיות או קשקשת באיזור ה-T העדיפי את הלחות לעור עדין במיוחד כתכשיר הלחות היומיומי שלך.

טיפוח מעת לעת - עור רגיל ומעורב

 1. כטיפול של פעם או פעמיים בשבוע מומלץ מירוק בפילינג גרגרי.
 2. במקרה ויש צורך בטיפול אינטנסיבי לחידוש או איזון העור אפשר לחזק את הפעילות במשך שבועות אחדים ע"י שימוש בקרם לילה פעיל.
 3. מריחת טיפות אחדות של שמן טיפוח איכותי כגון: פיטול  או סרום ביולוגי בשילוב עם אחת ממסיכות היופי המתאימה ביותר לעורך.
 4. מסיכה: בנוסף למסיכת היופי, ניתן מעת לעת להשתמש במסיכה הטריה של ויטמין C - מסכה להבהרת העור המתאימה במיוחד לעור פגוע שמש.

 
 
מבצע 

ברכישת מכשיר גלווני אינפרא אדום 

 
 
 
 
 
 
 
שני סוגי עור אשר בדרך כלל, קשה יחסית להתוות להם תכנית טיפוח מועילה אוחדו תחת כותרת זו בשל הדמיון באופן הטיפול בהם. עור רגיש שמנוני המוגדר כעור המאופיין על ידי סבוריאה, עור רגיש דק ואדמומי המאופיין על ידי ריבוי נימים קרובים לפני השטח קופרוז. כיצד נזהה עור עם נטייה לסבוריאה? עור שהיה שמן למדי בגיל ההתבגרות ונוטה כיום להתקרנות יתרה. עור זה נוטה לפתח קשקשת בעיקר באזור ה -T כנפות האף, המצח - בעיקר בין הגבות, הסנטר ולעתים תכופות גם בקרקפת. העור רגיש ומגיב באדמומיות, באי נוחות ואפילו בגרד לתכשירי קוסמטיקה שונים, לשינויים במזג האוויר ואפילו לשינויים במצב הרוח. הוא נפוץ בקרב נשים וגברים כאחד.

 
טיפוח עור שמן  תכנית טיפוח בסיסית לעור שמן ובעייתי כיצד נזהה עור שמן ובעייתי? כיצד מומלץ לטפל בעור שמן ובעייתי?

עור שמן מתחיל להופיע מגיל 13 ומעלה, עור בעל נקבוביות מורחבות שבפתחיהן נצבר חלב הנוטה להשחיר כתוצאה מחמצון ומופיע כ "ראשים שחורים" (קומדונים). כאשר באזור הנקבוביות שנחסמו מתפתחת דלקת אנו מגדירים אותה כ"חזזית" (אקנה). אזורים אחדים בעור עלולים להראות שמנוניים ומבריקים - אך ברוב המקרים העור מתאפיין במראה שעוותי אפרפר, עם אדמומיות מסביב לנקבוביות הבעייתיות או ריכוז של קומדונים (ראשים שחורים) באזורים אופיניים. להשתמש בתכשירי קוסמטיקה בעל כושר השלה EXFOLIATION על מנת לשפר את ניקוז החלב מהנקבוביות ולמנוע את חסימתו. לדאוג להגיינה טובה על פני העור.

 

עור יבש - עור דק ועדין בעל נקבוביות קטנות שכמעט ואינן ניכרות לעין. בלוטות החלב פעילות פחות ומספקות, משום כך, לעור זה אמצעים פחות יעילים לאצירת הלחות שבו. ההתנדפות המואצת מותירה את העור יבש ומועד להווצרות קמטוטים וקמטי הבעה בגיל יחסית מוקדם. עם התקדמות הגיל והדלדלות רקמת החיבור התומכת בעור מלמטה, מחמירה הופעת הקמטים עוד יותר. כיצד מומלץ לטפל בעור יבש? שימוש בתכשירי קוסמטיקה אשר שימוש יומיומי בהם מעודד את העור להתחדשות (מבפנים) ומביא לחשיפה של שכבות עור רעננות יותר. בחירה בתכשירי קוסמטיקה המיטיבים לאצור את הלחות בשכבות העור העליונות (האפידרמיס) ומאטים את ההתנדפות מפניהן.

 

פגעי הזמן המתבטאים בקמטים קמטוטים ובקמטי הבעה, בעיקר באזור העיניים והפה, הניכרים יותר ויותר מגיל 45 ואילך. נזקי שמש מתבטאים בגוון לא אחיד ובכתמי פיגמנטציה וכתמי גיל הנפוצים ביותר עם התקדמות הגיל, בעקר בארצות ברוכות שמש כשלנו. סדרת מוצרי קוסמטיקה זו מומלצת לשימוש לעור מתבגר  ובפרט לקהל שהרבה להחשף בצעירותו לשמש.