שלום אורח, למועדון הלקוחות התחבר | הרשמה
 
 
 
 
 
 
 
מדיקל ביוטי
 
 
 
 
נושא:
 
 
 
חפש באתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קוסמטיקה ומוצרי טיפוח לעור יבש

 
 
כיצד נזהה עור יבש?

עור דק ועדין בעל נקבוביות קטנות שכמעט ואינן ניכרות לעין. בלוטות החלב פעילות פחות ומספקות, משום כך, לעור זה אמצעים פחות יעילים לאצירת הלחות שבו. ההתנדפות המואצת מותירה את העור יבש ומועד להווצרות קמטים, קמטוטים וקמטי הבעה בגיל יחסית מוקדם. עם התקדמות הגיל והדלדלות רקמת החיבור התומכת בעור מלמטה, מחמירה הופעת הקמטים עוד יותר.

כיצד מומלץ לטפל בעור יבש?

 • שימוש בתכשירי קוסמטיקה, אשר שימוש יומיומי בהם מעודד את העור להתחדשות (מבפנים) ומביא לחשיפה של שכבות עור רעננות יותר.
 
 
 
 
 
 
 • בחירה בתכשירי קוסמטיקה המיטיבים לאצור את הלחות בשכבות העור העליונות (האפידרמיס) ומאטים את ההתנדפות מפניהן.

 •  שימוש בתכשירי קוסמטיקה המכילים רכיבי לחות יעילים וארוכי טווח.
 •  העדפה של קרמים ותחליבי קוסמטיקה שאינם מכילים חומרים פעילי שטח הנוטים ליבש את העור.

 •  להגן על העור ביעילות מקרינת השמש המזיקה, העומדת בראש רשימת הגורמים להזדקנות העור!

 •  צמצום (ככל שניתן) החשיפה למזהמים סביבתיים, עישון, ונזקים אחרים של רדיקאלים חופשיים.

 •  לכבד את הפיסיולוגיה הטבעית של העור שמשמעותה להימנע מניסיונות (חסרי תוחלת ותועלת) ל"הזין" את העור מבחוץ, ולסמוך בעיקר על תזונה, אורח חיים בריא ושימוש בתכשירי קוסמטיקה מתאימים על מנת לדאוג להזנת העור מבפנים!

 • לבחון את תגובת העור לכל תכשיר קוסמטיקה וטיפוח חדש, ולהתייחס לאותות של רגישות או אי נוחות מתמשכת. החושים נועדו, בין היתר, לכוון אותנו למציאת מה שמתאים לנו ביותר ושלו אנו ראויים!

מוצרי קוסמטיקה לעור יבש - טיפוח בוקר

 1. רענון: רענני את פניך במעט מי פנים להתחדשות העור
  , או שטפי במים בלבד.
 2. טיפוח קונטור עיניים: למניעת קמטים סביב העיניים השתמשי בקרם עיניים או בג'ל עיניים של הסדרה להפחתת נפיחות באיזור קנטור העיניים.
 3. העשרה: פזרי טיפות אחדות של שמן טיפוח פיטול מתחת לקרם לחות מועשר או לקרם הגנה יומי.
 4. לחות: פזרי על כל אזורי הפנים והצוואר קרם לחות מועשר.
 5. הגנה: פזרי ביסודיות קרם לחות יומיתSPF 20 על כל האזורים החשופים.
 6. לקבלת מראה אחיד מושלם ולשיפור ההגנה ניתן להוסיף מייק אפ לחותי בתוספת או ללא פודרת יופי להגנה והסוואה.

מוצרי קוסמטיקה לעור יבש - טיפוח ערב

 1. ניקוי: השתמשי (אם דרוש) במסיר מסקרה עדין, להרחקת איפור העיניים. השלימי את ניקוי העור בתחליב ניקוי.
 2. רענון: השלימי את פעולת הניקוי במי פנים להתחדשות העור.
 3. טיפוח קונטור העיניים: פנקי את אזור העיניים במעט קרם עינייםג'ל עיניים או קרם לקיבוע איפור, אם בכוונתך להתאפר בהמשך. בחרי את המתאים לך ביותר מהמבחר של התכשירים לעיניים.
 4. העשרה: טיפות אחדות של פיטול שמן טיפוח מועשר.
 5. השתמשי בקרם לילה מועשר ביתר אזורי הפנים והצוואר. עסי את פניך עמו במשך דקה.

*הערה: אם עורך מעורב עם בעייתיות כלשהיא באיזור ה-T העדיפי את האמולסיה המרגיעה קרם לחות לעור עדין במיוחד כתכשיר הלחות היומיומי שלך.

מוצרי קוסמטיקה לעור יבש - טיפוח מעת לעת

 1. כטיפול יופי של פעם או פעמיים בשבוע מומלץ להשתמש בטיפול יופי בשתי דקות הכולל: מירוק בפילינג גרגרי ובעקבותיו להספיג טיפות אחדות של סרום פנים ביולוגיהתכשירים עומדים לרשותך במארז משותף או כתכשירים בודדים.

 2. אם עורך יבש במיוחד הוסיפי טיפות אחדות של שמן טיפוח פיטול, באיזורי היובש סביב לעיניים וכו'.
 3. במקרה ויש צורך בטיפול אינטנסיבי לחידוש העור אפשר לחזק את הפעילות במשך שבועות אחדים ע"י שימוש בקרם לילה פעיל.
 4. 1-2 פעמים בשבוע מומלץ לטפח את העור במסיכת יופי לעור יבש כטיפול מיוחד, מפנק ומרגיע, בתוספת טיפות אחדות של שמן טיפוח פיטול.


 
 
מבצע 

ברכישת מכשיר גלווני אינפרא אדום 

 
 
 
 
 
 
 
שני סוגי עור אשר בדרך כלל, קשה יחסית להתוות להם תכנית טיפוח מועילה אוחדו תחת כותרת זו בשל הדמיון באופן הטיפול בהם. עור רגיש שמנוני המוגדר כעור המאופיין על ידי סבוריאה, עור רגיש דק ואדמומי המאופיין על ידי ריבוי נימים קרובים לפני השטח קופרוז. כיצד נזהה עור עם נטייה לסבוריאה? עור שהיה שמן למדי בגיל ההתבגרות ונוטה כיום להתקרנות יתרה. עור זה נוטה לפתח קשקשת בעיקר באזור ה -T כנפות האף, המצח - בעיקר בין הגבות, הסנטר ולעתים תכופות גם בקרקפת. העור רגיש ומגיב באדמומיות, באי נוחות ואפילו בגרד לתכשירי קוסמטיקה שונים, לשינויים במזג האוויר ואפילו לשינויים במצב הרוח. הוא נפוץ בקרב נשים וגברים כאחד.

 
טיפוח עור שמן  תכנית טיפוח בסיסית לעור שמן ובעייתי כיצד נזהה עור שמן ובעייתי? כיצד מומלץ לטפל בעור שמן ובעייתי?

עור שמן מתחיל להופיע מגיל 13 ומעלה, עור בעל נקבוביות מורחבות שבפתחיהן נצבר חלב הנוטה להשחיר כתוצאה מחמצון ומופיע כ "ראשים שחורים" (קומדונים). כאשר באזור הנקבוביות שנחסמו מתפתחת דלקת אנו מגדירים אותה כ"חזזית" (אקנה). אזורים אחדים בעור עלולים להראות שמנוניים ומבריקים - אך ברוב המקרים העור מתאפיין במראה שעוותי אפרפר, עם אדמומיות מסביב לנקבוביות הבעייתיות או ריכוז של קומדונים (ראשים שחורים) באזורים אופיניים. להשתמש בתכשירי קוסמטיקה בעל כושר השלה EXFOLIATION על מנת לשפר את ניקוז החלב מהנקבוביות ולמנוע את חסימתו. לדאוג להגיינה טובה על פני העור.

 
טיפוח עור רגיל ומעורב כיצד נזהה עור רגיל ומעורב? כיצד מומלץ לטפל בעור רגיל ומעורב?

עור רגיל ומעורב הוא סוג העור המועדף בדרך כלל על כולנו - ובניגוד לצפוי, איננו דווקא הנפוץ שבהם. זהו עור יפה ומאוזן שנקבוביותיו אינן מורחבות ויחד עם זאת איננו דק, רגיש או "שקוף". הגדרת מצב זו מתקיימת בעיקר בגיל צעיר ורק לעתים מתמשכת גם מעבר לגיל ההתבגרות. ברוב המקרים העור הופך ל"מעורב" הנוטה לקבל מאפיינים של עור שמנוני או רגיש באזור ה-T (האף, הסנטר והמצח) ונשאר מאוזן בשאר אזורי הפנים. לחילופין, העור עלול להתפתח בהמשך ל"עור יבש". מתחת לכותרת זו מוצעת תכנית טיפוח בסיסית הכוללת מספר תכשירי קוסמטיקה רב-תכליתיים, שמטרתה לסייע בשמירה על עור נקי, בריא ומטופח... לאורך זמן!

 

פגעי הזמן המתבטאים בקמטים קמטוטים ובקמטי הבעה, בעיקר באזור העיניים והפה, הניכרים יותר ויותר מגיל 45 ואילך. נזקי שמש מתבטאים בגוון לא אחיד ובכתמי פיגמנטציה וכתמי גיל הנפוצים ביותר עם התקדמות הגיל, בעקר בארצות ברוכות שמש כשלנו. סדרת מוצרי קוסמטיקה זו מומלצת לשימוש לעור מתבגר  ובפרט לקהל שהרבה להחשף בצעירותו לשמש.