שלום אורח, למועדון הלקוחות התחבר | הרשמה
 
 
 
 
 
 
 
מדיקל ביוטי
 
 
 
 
נושא:
 
 
 
חפש באתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קוסמטיקה ומוצרי טיפוח להבהרת פיגמנטציה

 
 
כיצד נזהה פיגמנטציה עור מבוגר ופגוע שמש?

פגעי הזמן המתבטאים בקמטים קמטוטים ובקמטי הבעה, בעיקר באזור העיניים והפה, הניכרים יותר ויותר מגיל 45 ואילך.

נזקי שמש מתבטאים בגוון לא אחיד ובכתמי פיגמנטציה, כתמי שמש וכתמי גיל הנפוצים ביותר עם התקדמות הגיל, בעקר בארצות ברוכות שמש כשלנו. סדרת מוצרי קוסמטיקה וטיפוח זו מומלצת לשימוש לעור מתבגר  ובפרט לקהל שהרבה להחשף בצעירותו לשמש.

כיצד מומלץ לטפל בכתמי פיגמנטציה ובעור מבוגר ופגוע שמש?
 
 
 
 
 
 
 • שימוש יומיומי בתכשירי קוסמטיקה וטיפוח  מקלפים EXFOLIATING פילינג על מנת לעודד את העור להתחדשות ולחשוף מבפנים שכבות עור נקיות יותר מפגעי שמש.

 • לצמצם ככל שניתן את החשיפה לשמש ולהגן על העור בתכשירי קוסמטיקה עם מסנני קרינה בכל עונות השנה.

 • לצמצם, ככל שניתן, את החשיפה לגורמי זיהום סביבתי ועישון על מנת לצמצם את ההשפעה המזיקה של הרדיקאלים החופשיים.

 • בחירה בתכשירי קוסמטיקה וקרמי לחות יעילים המכילים נוגדי חמצון פעילים. תכשירי קוסמטיקה המיטיבים לאצור את הלחות בשכבות העור העליונות (האפידרמיס) ומאטים את ההתנדפות מפניהן.

 • לצמצם, ככל שניתן את השימוש בקרמים, מוצרי קוסמטיקה ותחליבים המכילים חומרים פעילי שטח.

 • שמירה על אורח חיים בריא, תזונה נכונה ושתייה מרובה בשילוב עם שימוש בתכשירי קוסמטיקה מתאימים ייצרו איזון עם הפעולה הטבעית של העור.

 • לבחון את תגובת העור לכל תכשיר קוסמטיקה או טיפוח חדש, ולהתייחס לאותות של רגישות או אי נוחות מתמשכת. החושים נועדו, בין היתר, לכוון אותנו למציאת מה שמתאים לנו ביותר ושלו אנו ראויים!

טיפוח פנים בוקר 

 1. ניקוי: שטפי פניך במים ורענני במעט מי פנים להתחדשות העור.
 2. טיפוח קונטור העיניים: פזרי באיזור העיניים קרם עיניים או ג'ל סרום לקונטור העיניים.
 3. טיפוח: מרחי קרם לחות מועשרת במקומות המתאימים. 
  *אם עורך יבש במיוחד העשירי אותו בטיפות אחדות של שמן טיפוח פיטול.
 4. הגנה: פזרי ביסודיות קרם הבהרה יומי SPF 14. במידה ועורך נקי מכתמים תוכלי להסתפק בקרם לחות יומית SPF 20.
 5. אם הינך סובלת מריבוי כתמים תוכלי לטשטש אותם קלות בעזרת מייק אפ הלחותי ו/או בצורה יסודית בעזרתפודרת יופי להגנה והסוואה, וליהנות בו זמנית גם מהגנה משופרת מנזקי שמש עתידיים!

  טיפוח פנים ערב

  1. ניקוי: השתמשי (אם דרוש) במסיר מסקרה עדין, להרחקת איפור העיניים. השלימי את ניקוי העור בתרחיץ להתחדשות העור.
  2. רענון: השלימי את פעולת הניקוי במי פנים להתחדשות העור.
  3. טיפוח: פנקי את אזור העיניים במעט קרם עיניים.
  4. ביתר אזורי הפנים והצוואר השתמשי מדי ערב בקרם לילה פעיל.

  *לעור יבש במיוחד: מומלץ להעשיר את העור במעט קרם לילה מועשר או בשמן טיפוח פיטול דקות אחדות לאחר ספיגת קרם הלילה פעיל.

  טיפוח פנים מעת לעת

  1. כטיפול יופי של פעם או פעמיים בשבוע מומלץ מירוק בפילינג גרגרי.
  2. בעור יבש במיוחד מומלץ לפזר קרם לילה מועשר לאחר התיבשות קרם הלילה פעיל. יש להמתין כ-10 דקות בין השימוש בשני הקרמים.
  3. מסיכה: עור פגוע שמש עם פיגמנטציה וכתמי שמש יוכל ליהנות מההשפעה המבהירה והמרעננת של מסיכה להבהרת העור - מסיכה טריה עם ויטמין C. על עור דק ועדין יש להגן בשכבה דקה של קרם הבהרה יומי לפני הנחת המסיכה להבהרת העור.
  4. טיפות אחדות של שמן טיפוח איכותי כגון: סרום טיפוח פיטול, או סרום ביולוגי על גבי קרם הבהרה, אחרי הסרת מסיכת ההבהרה, יעניקו לעורך טיפול יופי מפנק ומרגיע.


 
 
מבצע 

ברכישת מכשיר גלווני אינפרא אדום 

 
 
 
 
 
 
 
שני סוגי עור אשר בדרך כלל, קשה יחסית להתוות להם תכנית טיפוח מועילה אוחדו תחת כותרת זו בשל הדמיון באופן הטיפול בהם. עור רגיש שמנוני המוגדר כעור המאופיין על ידי סבוריאה, עור רגיש דק ואדמומי המאופיין על ידי ריבוי נימים קרובים לפני השטח קופרוז. כיצד נזהה עור עם נטייה לסבוריאה? עור שהיה שמן למדי בגיל ההתבגרות ונוטה כיום להתקרנות יתרה. עור זה נוטה לפתח קשקשת בעיקר באזור ה -T כנפות האף, המצח - בעיקר בין הגבות, הסנטר ולעתים תכופות גם בקרקפת. העור רגיש ומגיב באדמומיות, באי נוחות ואפילו בגרד לתכשירי קוסמטיקה שונים, לשינויים במזג האוויר ואפילו לשינויים במצב הרוח. הוא נפוץ בקרב נשים וגברים כאחד.

 
טיפוח עור שמן  תכנית טיפוח בסיסית לעור שמן ובעייתי כיצד נזהה עור שמן ובעייתי? כיצד מומלץ לטפל בעור שמן ובעייתי?

עור שמן מתחיל להופיע מגיל 13 ומעלה, עור בעל נקבוביות מורחבות שבפתחיהן נצבר חלב הנוטה להשחיר כתוצאה מחמצון ומופיע כ "ראשים שחורים" (קומדונים). כאשר באזור הנקבוביות שנחסמו מתפתחת דלקת אנו מגדירים אותה כ"חזזית" (אקנה). אזורים אחדים בעור עלולים להראות שמנוניים ומבריקים - אך ברוב המקרים העור מתאפיין במראה שעוותי אפרפר, עם אדמומיות מסביב לנקבוביות הבעייתיות או ריכוז של קומדונים (ראשים שחורים) באזורים אופיניים. להשתמש בתכשירי קוסמטיקה בעל כושר השלה EXFOLIATION על מנת לשפר את ניקוז החלב מהנקבוביות ולמנוע את חסימתו. לדאוג להגיינה טובה על פני העור.

 
טיפוח עור רגיל ומעורב כיצד נזהה עור רגיל ומעורב? כיצד מומלץ לטפל בעור רגיל ומעורב?

עור רגיל ומעורב הוא סוג העור המועדף בדרך כלל על כולנו - ובניגוד לצפוי, איננו דווקא הנפוץ שבהם. זהו עור יפה ומאוזן שנקבוביותיו אינן מורחבות ויחד עם זאת איננו דק, רגיש או "שקוף". הגדרת מצב זו מתקיימת בעיקר בגיל צעיר ורק לעתים מתמשכת גם מעבר לגיל ההתבגרות. ברוב המקרים העור הופך ל"מעורב" הנוטה לקבל מאפיינים של עור שמנוני או רגיש באזור ה-T (האף, הסנטר והמצח) ונשאר מאוזן בשאר אזורי הפנים. לחילופין, העור עלול להתפתח בהמשך ל"עור יבש". מתחת לכותרת זו מוצעת תכנית טיפוח בסיסית הכוללת מספר תכשירי קוסמטיקה רב-תכליתיים, שמטרתה לסייע בשמירה על עור נקי, בריא ומטופח... לאורך זמן!

 

פגעי הזמן המתבטאים בקמטים קמטוטים ובקמטי הבעה, בעיקר באזור העיניים והפה, הניכרים יותר ויותר מגיל 45 ואילך. נזקי שמש מתבטאים בגוון לא אחיד ובכתמי פיגמנטציה וכתמי גיל הנפוצים ביותר עם התקדמות הגיל, בעקר בארצות ברוכות שמש כשלנו. סדרת מוצרי קוסמטיקה זו מומלצת לשימוש לעור מתבגר  ובפרט לקהל שהרבה להחשף בצעירותו לשמש.