שלום אורח, למועדון הלקוחות התחבר | הרשמה
 
 
 
 
 
 
 
מדיקל ביוטי
 
 
 
 
נושא:
 
 
 
חפש באתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קוסמטיקה וטיפוח העור סביב העיניים

 
 
איזור העיניים הינו האזור החיוני והמרתק ביותר בפנים, הוא מתאפיין בעור דק ורגיש במיוחד, המצטיין  במיעוט בלוטות חלב, ומושפע ביותר מהבעות פנים, דווקא משום כך איזור העיניים זקוק לטיפול מתחשב ומיוחד!

שתי הבעיות הקוסמטיות הנפוצות והאופייניות ביותר לאזור העיניים הן:

יובש יתר וריבוי קמטים וקמטוטים סביב העיניים

נפיחות, שקיות מתחת לעיניים

בעיות אלה הינן מנוגדות באופיין ודורשות, משום כך, טיפול שונה בתכלית:
 
 
 
 
 
 
על מנת להתמודד עם גודש ונפיחות מתחת לעיניים מומלץ השימוש בתכשירי קוסמטיקה על בסיס מימי שאינו אוטם!תכשירי קוסמטיקה המכילים רכיבים מכווצים (Astringent) או תכשירי קוסמטיקה מותחים (Lifting) מבוססי פפטידים, חומצות אמינו וכד'. כדוגמת הג'ל לקונטור העיניים


על מנת לצמצם את מראה קמטים וקמטוטים באיזור העיניים, הנובעים מיובש יתר, מומלץ דווקא להשתמש בתכשירי קוסמטיקה וקרמים עשירים, אוצרי לחות המאטים את התנדפות היתר, תוך הימנעות או צמצום השימוש בחומרים פעילי שטח! כדוגמת קרם העיניים של הסדרה.

כמו כן, ישנה לעיתים גם בעיה של כהות עקשנית באזור זה שאיננה נובעת מיתר פיגמנטציה אלא מריבוי כלי דם בסמוך לפני העור. למרבה הצער טרם נמצא טיפול יעיל לפתרון בעיה זו - למעט הסוואה קוסמטית באמצעות תכשירי איפור עמידים ויעילים או טיפול בעזרת מכשירים קוסמטיים.
 
 
מבצע 

ברכישת מכשיר גלווני אינפרא אדום 

 
 
 
 
 
 
עט מילוי קמטים בצידי העיניים הינה שיטה להפחתת קמטים בעור על ידי שימוש באלקטרודה להולכת מיקרו זרם גלווני דרך פני השטח של הקמט לשכבת הדרמיס שמתחת. המכשיר מאמץ טכנולוגית ביומימטיקה חדשנית לשיקום מבנה הגמישות התומכת כדי להחליק בהדרגה קמטים עמוקים, קמטי הבעה וקמטים בצידי העיניים, יעיל לטיפול בנפיחות מתחת לעיניים.

עט מילוי קמטים בצידי העיניים הינו סוג של ממריץ תאים מרובה-פונקציות ובעל עוצמה, שיכול לקדם את החלוקה, את שינוי הצורה ואת היצירה מחדש של תאי אפידרמיס,להמריץ את הסינתזה שלRNS ופרוטאין. טיפול בעט מילוי קמטים ממריץ היווצרות רקמה גרנולוציטית ורקמת צלקת, ממריץ מאד סינתזה של פרולין, מרכיב עיקרי של קולגן, מגביר את הפרשת קולגן, יעיל להחלקת קווים ומילוי קמטים על פני שטח העור.

שיטה זו מאפשרת לכל אחד לבצע על עצמו ובכוחות עצמו סידרת טיפולים קצרה להפחתת קמטים סביב העיניים, החלקת קמטים בצידי העיניים, מילוי קמטים ומילוי קמטי הבעה בפנים. המכשיר מתוכנן להיות בטוח לגמרי בשימוש כיוון שהמתח החשמלי, אותו מחולל מיקרו זרם וצפיפות הזרם החשמלי שנוצר הם נמוכים מאד. זה מתאפשר על ידי העובדה שיש לטפל רק בתאי דרמיס ולא ברקמת שרירים מתחתיה.