שלום אורח, למועדון הלקוחות התחבר | הרשמה
 
 
 
 
 
 
 
מדיקל ביוטי
 
 
 
 
נושא:
 
 
 
חפש באתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קוסמטיקה וטיפוח

 
 
פילינג ביתי – שימוש בתכשיר פילינג עדין

מומלץ לטפל פעמיים בשבוע בעזרת מוצרי קוסמטיקה וקילוף כגון פילינג ביתי כדי להמריץ את התחדשות העור, תכשירי פילינג לפנים מנקים ביסודיות את העור, ומעניקים לו חיוניות, רעננות וגמישות. 

תכשירי פילינג ביתי לפנים ותכשירי מירוק פעיל וטבעי לניקוי ולרענון של העור מבוססים על שילוב מאוזן של שמנים צמחיים, מינרלים ואנזימי פירות. הפילינג עושה את פעולתו תוך דקה ומותיר את העור נעים וחלק למגע. פילינג גרגירי מתאים לכל סוגי העור, ובפרט לעור שמנוני ובעייתי. 

 
 
 
 
 
 
פילינג גרגירי ביתי מוכן לשימוש - גבישי פילנג קריסטלי נמסים בהדרגה עם הוספת המים עד שנעלמים. כמות המים שמוסיפים לפילינג תקבע את מידת המסת גרגירי המינרלים ואת רמת הפעילות המכאנית של הפילינג בהתאמה לעור. שימוש בפילינג ביתי מבהיר את הראשי הקומדונים ומסיר תאים מתים, מנקה ביסודיות את פתחי הנקבוביות ומונע את הצטברות החלב וסתימת הנקבובית. פילינג ביתי מבוסס על שילוב מאוזן של חומרים טבעיים.

תכשירי קוסמטיקה פעילים המבוססים על עיקרון השימוש בחומצות פירות AHA פילנג קל ועדין. קרם לילה פעיל - תכשיר קוסמטיקה פעיל, פילינג קל, עשיר בחומצות אלפא הידרוקסי, תכשירים פעילים המבוססים על עיקרון השימוש בחומצות פירות AHA, המאיצות את הסרת התאים המתים מפני העור.

תהליך פילינג יומיומי עדין של תכשירי הסדרה ממריץ ייצור טבעי של שכבות עור חדשות ורעננות הקולטות טוב יותר תכשירי לחות ומוצרי טיפוח. השימוש בחומצות מעודד תיקון נזקי שמש והחלקה של קמטוטים עדינים. פעילותו של קרם לילה פעיל מבוססת על פעילות של חומצה אלפא הידרוקסית (חומצות פירות) - חומצה גליקולית בריכוז של 8%. החומצות ממיסות את הדבק הבין תאי ומאיצות בכך את הסרת התאים המתים מפני העור. התוצאה היא - פילינג יומיומי קל החושף עור חדש וצעיר, חלק יותר ובהיר יותר.

Fresh Look הינה סדרת מוצרי קוסמטיקה וטיפוח מתוחכמת שתעניק לעורך מראה נפלא והרגשה מעולה. סדרת מוצרי קוסמטיקה זו הינה פרי מאמץ מיוחד ליצור מגוון רחב של תכשירי קוסמטיקה וטיפוח ידידותיים לעור ולסביבה, והמעניקים לעור תועלת ארוכת טווח. תכשירי קוסמטיקה וטיפוח Fresh Look  תוכננו במיוחד בהתאם לפיסיולוגיה הטבעית של העור תוך שימת דגש על תפקידו העיקרי כאיבר חיץ הגנתי. 

 
 
מבצע 

ברכישת מכשיר גלווני אינפרא אדום