שלום אורח, למועדון הלקוחות התחבר | הרשמה
 
 
 
 
 
 
 
מדיקל ביוטי
 
 
 
 
נושא:
 
 
 
חפש באתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פוטו תראפי הבהרת פיגמנטציה וחידוש עור פוטו רג'וביניישן

 
 
הבהרת פיגמנטציה וכתמי שמש בפנים

קרני אור אינפרא אדום מסייעים לעור בספיגת חומרי הזנה ולחות, מבהירים כתמי פיגמנטציה, כתמי שמש, כתמי עור ומייפים את העור, מעכבים את הזדקנות העור והקמטים מכווצים נימי דם מורחבים, מכווצים  נקבוביות ומהדקים את העור. בעזרת מכשיר טיפוח ביתי ניתן לבצע טיפולי יופי להבהרת כתמי שמש והבהרת כתמי פיגמנטציה בפנים ובגוף, טיפולים להחדרת חומרי לחות לעומק העור, טיפולי מילוי קמטים בפנים ולשיפור מרקם העור.

הבהרת פיגמנטציה בפנים מתבצעת על ידי טיפול בעזרת אור אינפרא אדום. המכשיר משלב טיפול בקרני אור אינפרא אדום רחוק, טיפול במקרו זרם ורטט פיזי, הטיפול יעיל למיצוק חידוש הבהרת כתמי שמש והבהרת פיגמנטציה בפנים, פריצת דרך טכנולוגית זו מביאה איתה פוטנציאל ליהנות מטיפול מתמשך ועקבי בעלות מינימלית בהתחשב במחירים הנהוגים במכונים לסדרת טיפולים קצרה.
 
 
 
 
 
 
מכשיר טיפוח גלווני אינפרא אדום לעיסויי במיקרו זרם גלווני משלב טיפול בקרני אור, טיפול פוטו תראפי וטיפול במיקרו זרם גלווני הטיפול באור ממיס ומפרק במהירות כתמי פיגמנטציה, כתמי עור וכתמי גיל, כולל כתמי שמש וכתמי פיגמנטציה שנוצרת במהלך השנים על פני העור.

מכשיר גלווני אינפרא אדום להבהרת פיגמנטציהמשחרר קרני אור אופטיות בתדר של 630 ננומטר. הגלים המקרינים אל תאי העור מגבירים במהירות את חידוש ותחיית התאים, משפרים את הקולגן וסיבים גמישים ומארגנים אותם מחדש. מסירים גרגירי פיגמנט, פיגמנטציה, כתמי שמש משפרים נימי דם ומכווצים נקבוביות. הכול באחד, המכשיר משפר במהירות את מראה העור ותחושתו וגורם למראה צעיר ורענן.

קרני אור אינפרא אדום מעוררים בעדינות התכווצויות בעומק העור, מסיר נימי דם מהפנים(נימים מורחבים), מחליק קמטים, מכווץ נקבוביות, מחדש את מרקם העור ומבהיר פיגמנטציה, מעבה את סיבי הקולגן, מגביר את גמישות העור, מספק לחות במהלך הטיפול, משפר את מראה עור הפנים.

בשעה זו מרכזי יופי פרטיים רבים מקדמים את השימוש לטיפולי עור בטכנולוגית הטיפול באור אינפרא אדום. אך עקב מחירו הגבוהה של הטיפול נמנע הטיפול מנשים רבות הרוצות להשיב את העור לצעירותו ולטפח את העור. היום תודות למכשיר הנייד לעיסוי באור אינפרא אדום שפותח באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המשלבת שני טיפולים בשימוש אחד, נשים רבות יכולות לטפל בעצמן, לחדש את עור הפנים ולהשיב מראה צעיר, בריא ורענן.

שאלות נפוצות

האם ישנם תופעות לוואי כלשהן לשימוש במכשיר להבהרת פיגמנטציה וכתמי שמש ?

המכשיר בטוח לשימוש והשימוש בו הוא ללא תופעות לוואי.

האם חשים כאב במהלך הטיפול במכשיר להבהרת פיגמנטציה?

המכשיר משתמש בהקרנת גלי אור על מנת לרפא את העור, לא השימוש לא כרוך בכאב או צריבה מקרני האור. 

במשך כמה זמן עליי לטפל בעזרת המכשיר להבהרת פיגמנטציה? האם לטיפול השפעות כלשהן על שיגרת היום או מחוץ לבית?

בדרך כלל מומלץ לטפל 16 דקות. הטיפול לא יגרום לבעיות עור כלשהן הוא יגרום לעור להיות בהיר ומעודן יותר, כך שאין כל השפעה על שיגרת היום או מחוץ לבית אך ביום הטיפול מומלץ להימנע מחשיפה לקרינת השמש או להשתמש בתכשיר נגד קרינה בעל מקדם הגנה גבוה על מנת להימנע מרגישות בעור.

למי מתאים השימוש במכשיר להבהרת פיגמנטציה ?

השימוש במכשיר מתאים לכל מי שיש כתמי עור, כתמי פיגמנטציה, כתמי שמש, רפיון עור, קמטוטים זעירים ועור מזדקן ואשר מייחלים לשפר את מרקם ומראה העור. הטיפול מחליק ומבהיר את העור, יעיל במיוחד לבעלי עור מחוספס, נקבוביות נוקשות, פצעונים, צלקות ונימי דם מורחבים.

למי השימוש במכשיר להבהרת פיגמנטציה וכתמי שמש אינו מתאים?

למרות שהמכשיר להבהרת פיגמנטציה בטוח לשימוש וללא תופעות לוואי, ישנם אנשים מסוימים שעליהם להימנע משימוש במכשיר:

א.אלה אשר רגישים לקרני השמש ונוטלים תרופות מתאימות.
ב.   אנשים הסובלים מלחץ דם גבוהה או מחלות לב  
ג.     נשים בהריון. 

האם השימוש במכשיר להבהרת פיגמנטציה מזרז את הזדקנות העור?

זוהי שאלה שכולם מודאגים ממנה, הזדקנות העור כתוצאה מחשיפה לא נכונה לקרני השמש הורסת את עורנו וגורמת להופעת כתמי פיגמנטציה על פני העור ולהזדקנות העור. לאחר השימוש במכשיר מבנה העור ישתנה, במיוחד יתחדשו סיבים גמישים ומעבר לפעולת ריפויי העור, העור לא יזדקן במהירות וישמר יפה ומטופח. ניתן למצוא מידע נוסף בקישור הבא: מכשירי טיפוח לשימוש ביתי