שלום אורח, למועדון הלקוחות התחבר | הרשמה
 
 
 
 
 
 
 
מדיקל ביוטי
 
 
 
 
נושא:
 
 
 
חפש באתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מתיחת פנים ללא ניתוח פנים

 
 


טיפולי מתיחת פנים וטיפולי גוף בזרמים חשמליים עדינים – מיקרו זרם גלווניק משמש לטיפול בעור כמו טיפולי לייזרים או בוטוקס, זו דוגמא נוספת של הליך שהתחיל כטיפול רפואי ונמצא מתאים לשימוש בתחום הטיפוח והיופי. טיפול במיקרו זרם חשמלי פותח במקור בשנת 1980 בארצות הברית, הטיפול שימש בעיקר לטיפול בחולשה בפנים, כיום מכשירי טיפול במיקרו זרם משמשים גם לטיפול בפציעות שרירים (בעיקר לספורטאים) ובשימוש של פיזיותרפיסטים להקלה על הכאב.

טיפולי מתיחת פנים במיקרו זרם זמין כבר בבריטניה למטרות קוסמטיות מאז תחילת 1990 ונודע בשם "מתיחת פנים ללא ניתוח פנים"בין הטיפולים המקובלים לטיפוח עור הפנים והגוף, טיפולים להפחתת קמטים, מילוי קמטים, מילוי קמטי הבעה, שיפור מרקם העור והמראה הכללי של העור, שיפור גוון העור ושיפור במראה סימני מתיחה ורקמת הצלקת.

 
 
 
 
 
 
טיפול מיקרו זרם יכול לשמש גם לטיפול באזורים אחרים של הגוף,סוגים שונים של טיפול זה יכולים להרים שרירים ועור רפוי. טיפולים במיקרו זרם מקובלים אצל קוסמטיקאיות ומכוני טיפוח ונחשבים לטיפולים יקרים, היום קיימים גם מכשירי טיפוח ביתיים שמתאימים לטיפול ביתי בטוח ונוח לשימוש.

האם הטיפול כואב ומה הם הסיבוכים בטיפול
?
בדרך כלל אין כאבים הקשורים לסוג זה של טיפול, ניתן לחוש עקצוץ עדין של זרם גלווני רך,הטיפול בטוח לחלוטין ללא תופעות לוואי או סיכונים ידועים
רוב המטופלים מדווחים על תחושה של רוגע ועלייה באנרגיה בעקבות הטיפול.
למי הטיפול במיקרו זרם גלווני אינו מתאים?
הטיפול אינו מתאים לאנשים הסובלים מזיהום באזור המטופל, חולים במחלות לב,קוצב לב, לחץ דם גבוה ונשים בהריון.