שלום אורח, למועדון הלקוחות התחבר | הרשמה
 
 
 
 
 
 
 
מדיקל ביוטי
 
 
 
 
נושא:
 
 
 
חפש באתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מילוי קמטים ומיצוק העור בעזרת מכשיר גלווני

 
 
 
 
 
טיפולי יופי, מילוי קמטים, מילוי קמטי הבעה, מילוי קמטים בצידי העיניים ומיצוק העור על ידי החדרת לחות קיימים כבר כשלושה עשורים במכוני קוסמטיקה ויופי, טיפול זה נעשה על ידי זרמים חשמליים עדינים מאוד ונקרא לרוב טיפול גלווני, טיפול גלווני גורם לפירוק חומרי הלחות ולהחדרתם לעומק העור.

היום הודות לטכנולוגיית המזעור ניתן להשתמש במכשירים קוסמטיים קטנים לשימוש ביתי ולבצע מילוי קמטים ומיצוק עור בבית ובנוחות המרבית. טיפול מילוי קמטים אינו דורש מיומנות מיוחדת ומתאים לכל סוגי העור. מעבר להחדרת הלחות לעור הזרמים ממריצים את זרימת הדם וקצב התחדשות העור אשר מסייעים למילוי קמטים, מילוי קמטי הבעה, שיפור במראה הקמטים ומיצוק העור

מעבר לפעולת החדרת הלחות טיפול גלווני ממריץ את זרימת הדם וקצב התחדשות העור, ממש כמו ספורט, המרצה זו מעוררת את העור לחיים 
 
 
 
ומשיבה גוון למראה בריא ויפה לעור. מכשירי גלווני מהדור הישן פעלו בעזרת שני אלקטרודות, אלקטרודה אחת החזיקה המטופלת בידה ובעזרת האלקטרודה הנוספת התבצע הטיפול.

העור הוא מחיצה חד כיוונית ואינו מאפשר לחומרים לחדור אליו, בעזרת טכנולוגיה זו ניתן להחדיר את חומרי הלחות לעומק העור ועל ידי כך לגרום לאפקט מילוי קמטים ולהשבת מראה קורן וחיוני לעור.

ישנם מספר סוגי של מכשירי גלווני שפועלים בעוצמות שונות ומיועדים לטיפולי יופי שונים. באותו אופן בו אנו יכולים להחדיר מוצרים קוסמטיים לעומק העור ולבצע מילוי קמטים במכשירים קוסמטיים מסוימים אנו יכולים גם לספוח חומרים מעומק העור ובכך לבצע ניקוי וחיטוי יסודי של העור.
 
פעימות רכות של זרם חשמלי שלילי גורמות ליינון תכשירי הלחות וההזנה ולהחדרתם לעומק העור (תהליך זה נקרא יוניזציה).

פעימות רכות של זרם חשמלי חיובי גורמות לפתיחת נקבוביות העור ולספיחת חומרים מעומק העור, כיוון זרימת היונים הוא מעומק העור אל המכשיר במעגל סגור. במהלך הניקוי ניתן לחוש בפתיחת הנקבוביות ותפיחת הפנים.
טיפול גלווני לניקוי העור מחטא, מסיר תאים מתים ושאריות פסולת. לסיום שלב זה יש לשטוף את הפנים בתכשיר לניקויי פנים, על מנת לסלק את שאריות הפסולת והתאים המתים מהפנים.  הניקוי מותיר את הפנים נקיות ותפוחות, מוכנות כמו ספוג לקלוט את חומרי ההזנה והלחות.
 
פעימות רכות של זרם גלווני שלילי גורמות ליינון תכשירי הלחות וההזנה ולהחדרתם לעומק העור (תהליך זה נקרא יוניזציה). כיוון זרימת היונים הוא מהמכשיר אל עומק העור במעגל סגור. עיסוי גלווני משפר את זרימת הדם וחילוף החומרים בתא, ממצק ומשפר את דחיסות וגמישות העור בעזרת המרצה וגירויי בתדר נמוך.

במהלך הטיפול ניתן לחוש שתכשיר ההזנה חודר והעור דורש הזנה נוספת, יש להוסיף הזנה בהתאם לצורך. ניתן לחוש מייד בשיפור מרקם העור, מילוי קמטים ומילוי קמטי הבעה וקמטוטים.

אל אף שאת תוצאות הטיפול ניתן לחוש מייד באותו רגע, לטיפול מילוי קמטים גלווני יש אפקט מצטבר אשר נוצר במהלך שימוש עקבי במכשיר. לפי קצב התחדשות העור במחזוריות של כ- 28 יום, ניתן לחוש בשיפור משמעותי במיצוק העור, ושיפור מראה הקמטים. 

טיפול גלווני ממריץ את עור הפנים ומחזור הדם, משפר את חילוף החומרים בתא. מזין ומסייע לעור לשקם את עצמו ולשפר את יצור הקולגן החיוני כל כך לתמיכה ברקמות החיבור. סדקים ברקמות החיבור יתבטאו בקמטים, מילוי קמטים וסדקים אלו בעזרת המכשיר יגרום לטשטוש העלמת קמטים ומיצוק העור.
מילוי קמטים בעזרת עיסויי גלווני וטיפול מתמיד לפחות 28 יום יגרום בניה חדשה של עור בריא ורענן ותוצאות מרשימות.
 
 

מבצע 

ברכישת מכשיר גלווני אינפרא אדום


 
 
 
 
 
 
מאמרים נוספים בנושא מילוי קמטים בפנים

טיפול יופי גלווני לפנים- מילוי קמטים - 4 טיפולי יופי במכשיר אחד

טיפול יופי גלווני לפנים בעזרת מכשיר טיפוח ביתי - 
מכשיר טיפוח גלווני אינפרא אדום משלב 4 טיפולי יופי שונים לפנים, טיפול יופי באור אינפרא אדום, טיפול יופי ברטט וטיפול יופי במיקרו זרם גלווני. השילוב ביןטיפול יופי במיקרו זרם גלווני וטיפול יופי פוטו תראפי באור אינפרא אדום מסייע בהמרצת מחזור הדם, הבהרת פיגמנטציה, כתמי הריון, החדרת חומרי לחות והזנה, מילוי קמטים, עיסויי וחיטוב פנים.מכשיר טיפוח גלווני אינפרא אדום יעיל למגוון טיפולי אנטי אייג'ינג, מיצוק עור הפנים והגוף, הבהרת פיגמנטציה, כתמי שמש וכתמי עור, טיפול בקמטים, מילוי קמטים, ליפטינג וניקוי עור הפנים.

קמטים בפנים - מילוי קמטים בפנים המלצות לטיפול ביתי

בעזרת מכשירים קוסמטיים ביתיים ניתן לבצע מילוי קמטים בפנים, מיצוק עור הפנים, חידוש והבהרת כתמי פיגמנטציה בפנים, דור חדש של מכשור קוסמטי ביתי פותח בפנינו אפשרות לטפל בעור הפנים והגוף בנוחיות בביתנו ולבצע טיפולי מילוי קמטים בפנים, מתיחת עור, הבהרת פיגמנטציה ומיצוק עור הפנים בעצמנו. 
מילוי קמטים בפנים ומיצוק העור באמצעות מכשור קוסמטי נעשה על ידי החדרת חומרי לחות לעומק העור והמרצה אינטנסיבית של מחזור הדם, תוצאות הטיפול מידיות, כבר לאחר הטיפול הראשון ניתן להבין במיצוק העור, תוצאות מילוי קמטים מידיות. מתאים לטיפולי מילוי קמטים בפנים, מילוי קמטים בצידי העיניים, מילוי קמטים קמטים במצח ומלוי קמטוטים בפנים.

מילוי קמטים בפנים בעזרת רולר מילוי קמטים ביתי

החלקת קמטים בפנים בעזרת 
רולר החלקת קמטים ביתי, לעיסוי פנים במיקרו זרם חשמלי - הטיפול יעיל למיצוק העור, החלקת קמטים בפנים, מילוי קמטים וחידוש העור, רולר גלווני למיצוק עור הפנים הינו מכשיר טיפוח ביתי קטן המאמץ טכנולוגיית מיקרו זרם גלווני, בזמן הטיפול המכשיר מבצע לולאה, מעגל שלם בין מכשיר הרולר למיצוק והאדם, זרמים עדינים אלו יוצרים גירוי חשמלי, ממריצים את מחזור הדם ומסייעים לעור בספיגת חומרי קוסמטיקה, לחות והזנה דרך הקרום המבודד של העור. החדרת מוצרי קוסמטיקה וחומרי לחות בעזרת רולר גלווני אל השכבה העמוקה של העור יוצרת ניפוח ומיצוק של העור, לטיפול ברולר החלקת קמטים בפנים תוצאות מידיות, רולר החלקת קמטים בפנים משפר את גוון העור וגמישותו, מחליק קווים עדינים, משפר את גוון העור וממצק את העור.

מילוי קמטים ומיצוק העור בעזרת מכשיר גלווני

טיפולי מילוי קמטים, מילוי קמטי הבעה, מילוי קמטים בצידי העיניים ומיצוק העור על ידי החדרת לחות קיימים כבר כשלושה עשורים במכוני קוסמטיקה ויופי, טיפול זה נעשה על ידי זרמים חשמליים עדינים מאוד ונקרא לרוב טיפול גלווני, טיפול גלווני גורם לפירוק חומרי הלחות ולהחדרתם לעומק העור. בעזרת מכשירים קוסמטיים לשימוש ביתי ניתן לבצע מילוי קמטים ומיצוק עור בבית ובנוחות המרבית. הטיפול אינו דורש מיומנות מיוחדת ומתאים לכל סוגי העור. מעבר להחדרת הלחות לעור הזרמים ממריצים את זרימת הדם וקצב התחדשות העור אשר מסייעים למילוי קמטים, מילוי קמטי הבעה, שיפור במראה הקמטים ומיצוק העור.

עט מילוי קמטים אודות הטכנולוגיה

עט מילוי קמטים הינה שיטה להפחתת קמטים בעור על ידי שימוש באלקטרודה להולכת מיקרו זרם גלווני דרך פני השטח של הקמט לשכבת הדרמיס שמתחת. המכשיר מאמץ טכנולוגית ביומימטיקה חדשנית, המחקה את אנרגית גלי פוטון של המוח כדי להפריש את הקו-אנזים, ובכך להאיץ את יכולת הסינתזה של הקולגן ושל H EGF (פקטור הגדילה של האפידרמיס האנושי), לשיקום מבנה הגמישות התומכת כדי להחליק בהדרגה קמטים עמוקים, קמטי הבעה וקמטים בצידי העיניים, יעיל לטיפול בנפיחות מתחת לעיניים.

עט למילוי קמטים השפעות ביולוגיות

עט למילוי קמטים הינו סוג של ממריץ תאים מרובה-פונקציות ובעל עוצמה, שיכול לקדם את החלוקה, את שינוי הצורה ואת היצירה מחדש של תאי אפידרמיס,להמריץ את הסינתזה של
RNS ופרוטאין. טיפול בעט מילוי קמטים ממריץ היווצרות רקמה גרנולוציטית ורקמת צלקת, ממריץ מאד סינתזה של פרולין, מרכיב עיקרי של קולגן, מגביר את הפרשת קולגן, מסדיר את הירידה בקולגן ומחדש את סיב הקולגן למבנה של שרשרת לינארית, יעיל להחלקת קווים ומילוי קמטים על פני שטח העור.

עט מילוי קמטים פונקציות הריפוי

שיטה זו מאפשרת לכל אחד לבצע על עצמו ובכוחות עצמו סידרת טיפולים קצרה להפחתת קמטים, החלקת קמטים, מילוי קמטים ומילוי קמטי הבעה. 
מכשיר גלווני מתוכנן להיות בטוח לגמרי בשימוש כיוון שהמתח החשמלי, אותו מחולל מיקרו זרם וצפיפות הזרם החשמלי שנוצר הם נמוכים מאד. זה מתאפשר על ידי העובדה שיש לטפל רק בתאי דרמיס ולא ברקמת שרירים מתחתיה, על מנת להשיג את התוצאה הרצויה. רמות נמוכות כאלה של מיקרו זרם שאינן מספיקות להמריץ את רקמת השרירים אך כן מספיקות להמריץ זרימת דם והתחדשות תאי העור, למנוע התייבשות תאים, ולשקם התחדשות בריאה של תאים בשכבת הדרמיס על מנת להפחית קמטים ביעילות.

טיפול יופי גלווני להבהרת העור מילוי קמטים וטיפול בקמטים

מכשירים הפועלים באמצעות טכנולוגית הגלווני עושים שימוש בפולסים חשמליים על מנת להחדיר תכשירים קוסמטיים וטיפוליים לעומק העור. 
מכשיר גלווני פועלבעזרת תהליך של פעימות אשר מייצר יונים בעלי מטען חשמלי שלילי או חיובי או שילוב של שניהם ובעזרתם משפר את חילוף החומרים (המטבוליזם) וכושר הספיגה של העור וכך מאפשר לחומרי ההזנה לחות והבהרה מסיסי מים להגיע לעומק העור ולשמור על עור בריא ומטופח.