שלום אורח, למועדון הלקוחות התחבר | הרשמה
 
 
 
 
 
 
 
מדיקל ביוטי
 
 
 
 
נושא:
 
 
 
חפש באתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מוצרי קוסמטיקה לטיפוח הגוף

 
 
תפקידו של העור, הגדול שבאיברי הגוף, הוא בראש וראשונה לשמש כחיץ ולהגן על האיברים הפנימיים. על מנת לסייע לו בתפקודו עלינו לשמור על ניקיונו ובריאותו. האמצעים בהם נשתמש למטרה זו נשענים על עקרונות זהים לאלה בהם השתמשנו לטיפוח עור הפנים, דהיינו:

השלה - EXFOLIATION
פעפוע - OSMOSIS
הגנה - PROTECTION

כיצד מומלץ לטפח את עור הגוף ?

 • הסרת התאים המתים מפני העור תעשה אותו חלק למגע, רענן למראה ותאיץ את התחדשותו הטבעית.
 
 
 
 
 
 

 • ניצול עקרון האוסמוזה על ידי שימוש בתכשירי טיפוח מועשרים במינרלים ישפרו את הזנת העור מבפנים וימריצו את הפרשת הפסולת מן העור.

 • ניצול עקרון האוסמוזה על ידי שימוש בתכשירי טיפוח נטולי מינרלים למיום אזורי יובש בעור, ולהרגעת אזורים נבחרים, כגון כפות רגליים עייפות וכיו"ב.

 • הגנה מפני קרני השמש המזיקות בשעות היום על מנת למנוע קמטים כתמי פיגמנטציה והזדקנות בטרם עת.

 • הגנה כנגד רדיקלים חופשיים וגורמי חמצון מזיקים, על ידי שילוב חומרים נוגדי חמצון.

 • הגנה על שלמות העור מפני חתכים וסדקים על ידי תכשירים מרככים ומאחים התומכים בתפקידו כחיץ.

 • שימוש בנוסחאות עדינות המתאימות לשימוש בטווח ארוך.

 • שימוש במוצרי קוסמטיקה המכילים רכיבים פעילים לשיפור ההיגיינה על פני העור - המשמשת כ"רפואה מונעת" להתפתחות בלתי רצויה של מיקרואורגניזמים ופטריות באזורים המועדים לכך.

תכשירי קוסמטיקה וטיפוח יומיומי לעור הגוף

 1. להשתמש במקלחת באלסבון לרחצה לניקוי והשלה עדינה של התאים המתים. לחילופין ניתן להשתמש באחד משלושת הסבונים הקוסמטיים המועשרים ברכיבי ים המלח: 
  סבון פילינג גוף מינרלי טבעי עם אצות ים ושמן עץ התה.
  סבון מינרלי עם שמנים טבעיים.
  סבון בוץ שחור ושמנים טבעיים.
 2. אם דרוש, להשתמש במקלחת במעט קצף ניקוי היגייני לאזורים המתאימים.
 3. לשחזר את מעטה ההגנה על פני העור למניעת יובש יתר בעזרת קרם לחות לגוף עם מינרלים מים המלח.
 4. כמות קטנה מאד של דאו-קרם דאודורנט בבית השחי תספיק למנוע ריחות בלתי רצויים באזור זה עד ליום המחרת!

תכשירי קוסמטיקה וטיפוח לידיים ולכפות הרגליים

 1. להשתמש בקרם ידיים מינרלי לאחר כל חשיפה למים ודטרגנטים או מעת לעת בהתאם לצורך לשמירה על עור ידיים רך וחלק.
 2. לכפות הרגליים להשתמש בצורה דומה לאחר המקלחת בבלזם ביו מינרלי לכף הרגל.
 3. מעת לעת ניתן להסיר את העור הקשה של כפות הרגליים עם משחת המירוק פילינג רגליים (Scrub). אחרי כל שימוש במשחת מירוק, יש להקפיד למרוח את הבלזם לרגלים.
 4. ג'ל מקרר לרגליים מיועד להרגעת רגליים עייפות, לאחר עמידה ממושכת בעיקר בעונת החום. 15 דקות מסיכה בשכבה נדיבה של ג'ל צינון לרגליים תביא להקלה רבה!
 5. ג'ל להרגעת העור ארומטיק דפיג'ל - תכשיר אידיאלי לשימוש אחרי מריטת שיער בשעווה (או במכשיר חשמלי) למניעת אדמומיות והרגעת העור. כמות קטנה של קרם פרופוליס תספיק לשיקום מעטה החיץ של העור (מומלץ בפרט אחרי שימוש בשעווה מעל ארומטיק דפיג'ל).

תכשירי קוסמטיקה, הגנה והיגיינה לשימוש מעת לעת בהתאם לצורך

 1. לפני החשיפה לשמש - ובפרט בעונת הרחצה יש להשתמש בקרם הגנה הגנה SPF 30.
 2. כהגנה על אזורים המועדים לחיכוך ולשפשפות - מומלץ להשתמש בקרם החיץ פרופוליס.
 3. לקפלי עור ואזורים דלי אוורור המועדים להתפתחות של גרד ואי נוחות - ניתן להשתמש במשחה עם שמן עץ התה - להרגעה מקומית ולשיפור ההיגיינה באזור הדרוש.

 
 
מבצע 

ברכישת מכשיר גלווני אינפרא אדום 

 
 
 
 
 
 
 
 
עור רגיל ומעורב הוא סוג העור המועדף בדרך כלל על כולנו - ובניגוד לצפוי, איננו דווקא הנפוץ שבהם. זהו עור יפה ומאוזן שנקבוביותיו אינן מורחבות ויחד עם זאת איננו דק, רגיש או "שקוף". הגדרת מצב זו מתקיימת בעיקר בגיל צעיר ורק לעתים מתמשכת גם מעבר לגיל ההתבגרות. ברוב המקרים העור הופך ל"מעורב" הנוטה לקבל מאפיינים של עור שמנוני או רגיש באזור ה-T (האף, הסנטר והמצח) ונשאר מאוזן בשאר אזורי הפנים. לחילופין, העור עלול להתפתח בהמשך ל"עור יבש". מתחת לכותרת זו מוצעת תכנית טיפוח בסיסית הכוללת מספר תכשירי קוסמטיקה רב-תכליתיים, שמטרתה לסייע בשמירה על עור נקי, בריא ומטופח... לאורך זמן.
 
עור שמן מתחיל להופיע מגיל 13 ומעלה, עור בעל נקבוביות מורחבות שבפתחיהן נצבר חלב הנוטה להשחיר כתוצאה מחמצון ומופיע כ "ראשים שחורים" (קומדונים). כאשר באזור הנקבוביות שנחסמו מתפתחת דלקת אנו מגדירים אותה כ"חזזית" (אקנה). אזורים אחדים בעור עלולים להראות שמנוניים ומבריקים - אך ברוב המקרים העור מתאפיין במראה שעוותי אפרפר, עם אדמומיות מסביב לנקבוביות הבעייתיות או ריכוז של קומדונים (ראשים שחורים) באזורים אופיניים. להשתמש בתכשירי קוסמטיקה בעל כושר השלה EXFOLIATION על מנת לשפר את ניקוז החלב מהנקבוביות ולמנוע את חסימתו. לדאוג להגיינה טובה על פני העור.
 

עור יבש - עור דק ועדין בעל נקבוביות קטנות שכמעט ואינן ניכרות לעין. בלוטות החלב פעילות פחות ומספקות, משום כך, לעור זה אמצעים פחות יעילים לאצירת הלחות שבו. ההתנדפות המואצת מותירה את העור יבש ומועד להווצרות קמטוטים וקמטי הבעה בגיל יחסית מוקדם. עם התקדמות הגיל והדלדלות רקמת החיבור התומכת בעור מלמטה, מחמירה הופעת הקמטים עוד יותר. כיצד מומלץ לטפל בעור יבש? שימוש בתכשירי קוסמטיקה אשר שימוש יומיומי בהם מעודד את העור להתחדשות (מבפנים) ומביא לחשיפה של שכבות עור רעננות יותר. בחירה בתכשירי קוסמטיקה המיטיבים לאצור את הלחות בשכבות העור העליונות (האפידרמיס) ומאטים את ההתנדפות מפניהן.
 
 
פגעי הזמן המתבטאים בקמטים קמטוטים ובקמטי הבעה, בעיקר באזור העיניים והפה, הניכרים יותר ויותר מגיל 45 ואילך. נזקי שמש מתבטאים בגוון לא אחיד ובכתמי פיגמנטציה וכתמי גיל הנפוצים ביותר עם התקדמות הגיל, בעקר בארצות ברוכות שמש כשלנו. סדרת מוצרי קוסמטיקה זו מומלצת לשימוש לעור מתבגר  ובפרט לקהל שהרבה להחשף בצעירותו לשמש.
 
שני סוגי עור אשר בדרך כלל, קשה יחסית להתוות להם תכנית טיפוח מועילה אוחדו תחת כותרת זו בשל הדמיון באופן הטיפול בהם. עור רגיש שמנוני המוגדר כעור המאופיין על ידי סבוריאה, עור רגיש דק ואדמומי המאופיין על ידי ריבוי נימים קרובים לפני השטח קופרוז. כיצד נזהה עור עם נטייה לסבוריאה? עור שהיה שמן למדי בגיל ההתבגרות ונוטה כיום להתקרנות יתרה. עור זה נוטה לפתח קשקשת בעיקר באזור ה -T כנפות האף, המצח - בעיקר בין הגבות, הסנטר ולעתים תכופות גם בקרקפת. העור רגיש ומגיב באדמומיות, באי נוחות ואפילו בגרד לתכשירי קוסמטיקה שונים, לשינויים במזג האוויר ואפילו לשינויים במצב הרוח. הוא נפוץ בקרב נשים וגברים כאחד.