שלום אורח, למועדון הלקוחות התחבר | הרשמה
 
 
 
 
 
 
 
מדיקל ביוטי
 
 
 
 
נושא:
 
 
 
חפש באתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפול יופי לפנים - 4 טיפולי יופי לפנים במכשיר אחד

 
טיפול יופי לפנים בעזרת מכשיר טיפוח ביתי, מכשיר טיפוח גלווני אינפרא אדום משלב 4 טיפולי יופי שונים לפנים, טיפול יופי באור אינפרא אדום, טיפול יופי ברטט וטיפול יופי במיקרו זרם גלווני. 

 
 
4 טיפולי יופי לפנים 4 דקות כל טיפול
 
 
טיפול יופי זה נעשה יחד עם ג'ל בסיסי, המכשיר גורם לניקוי עמוק ויסודי של העור, גלים חשמליים עדינים גורמים לספיחת פסולת מעומק העור ולניקוי העורפעימות רכות של זרם חשמלי חיובי גורמות לפתיחת נקבוביות העור ולספיחת חומרים ופסולת מעומק העור, כיוון הזרימה הוא מעומק העור אל המכשיר במעגל סגור.  במהלך הניקוי ניתן לחוש בפתיחת הנקבוביות ותפיחת הפנים. טיפול יופי לניקוי העור מחטא, מסיר תאים מתים ושאריות פסולת. בסיום הטיפול יש להסיר את הג'ל אליו הצטברה פסולת בתהליך הניקוי.

 
 

טיפול יופי זה הוא שלב שני של תהליך הניקוי והכנת העור לספיגת חומרי הלחות ומיצוק העור בשלב השלישי. טיפול יופי זה ממריץ את מחזור הדם והתחדשות העור, הטיפול נעשה בעזרת ג'ל בסיסי, כיווני הזרימה משתנים וגורמים לג'ל לחדור ולצאת מהעור, בסיום הטיפול יש להסיר את הג'ל אליו הצטברה פסולת בתהליך העיסוי.
 
 

שלב זה הוא השלב המשמעותי ביותר בטיפול, פעימות רכות של זרם חשמלי שלילי גורמות ליינון תכשירי הלחות וההזנה ולהחדרתם לעומק העור (תהליך זה נקרא יוניזציה). כיוון הזרימה הוא מהמכשיר אל עומק העור במעגל סגור. עיסוי גלווני משפר את זרימת הדם וחילוף החומרים בתא, ממצק ומשפר את דחיסות וגמישות העור בעזרת המרצה וגירויי בתדר נמוך.

במהלך הטיפול ניתן לחוש שתכשירי הלחות חודרים והעור דורש לחות נוספת, יש להוסיף לחות בהתאם לצורך. ניתן לחוש מייד בשיפור מרקם עור הפנים והקמטים. בטיפול יופי זה יש לשלב מוצרי לחות על בסיס מימי, ניתן לשלב סרומים על בסיס מימי במהלך הטיפול.

 
 

טיפול יופי למיצוק והרמה של העור, המרצה אינטנסיבית של מחזור הדם, טיפול משלים להחדרת לחות, משפר את גמישות העור ומרקם העור, במהלך כל ארבעת השלבים מתבצע טיפול באור אינפרא אדום רחוק.

השילוב בין
 טיפול יופי במיקרו זרם גלווני וטיפול יופי פוטו תראפי באור אינפרא אדום מסייע בהמרצת מחזור הדם, הבהרת פיגמנטציה, כתמי הריון, החדרת חומרי לחות והזנה, העלמת קמטים, עיסויי וחיטוב פנים.

מכשיר טיפוח גלווני אינפרא אדום 
יעיל למגוון טיפולי אנטי אייג'ינג, מיצוק עור הפנים והגוף, הבהרת פיגמנטציה, כתמי שמש וכתמי עור, טיפול בקמטים, מילוי קמטים, ליפטינג וניקוי עור הפנים.

ניתן למצוא פרטים נוספים בלחצה על הקישור הבא  
מכשיר טיפוח גלווני אינפרא אדום

הטיפול אסור במקרים של לחץ דם גבוהה, מחלות לב ונשים בהריון.

 
 
מבצע 

ברכישת מכשיר גלווני אינפרא אדום 

 
 
 
 
 
 
מאמרים נוספים בנושא הבהרת פיגמנטציה

הבהרת פיגמנטציה - 4 טיפולי יופי למיצוק העור והבהרת פיגמנטציה בפנים

טיפול להבהרת פיגמנטציה בפנים בעזרת
מכשיר טיפוח ביתי, מכשיר טיפוח גלווני אינפרא אדום משלב 4 טיפולי יופי שונים לפנים, טיפול יופי באור אינפרא אדום להבהרת פיגמנטציה וכתמי שמש, עיסוי לימפטי להמרצת התחדשות העור, טיפול יופי ברטט וטיפול יופי במיקרו זרם גלווני למיצוק העור. המכשיר יעיל להבהרת כתמי פיגמנטציה, הבהרת כתמי שמש וכתמי פיגמנטציה אחרי הריון.

הבהרת פיגמנטציה וכתמי שמש פוטו רג'וביניישן

קרני אור אינפרא אדום מסייעים לעור בספיגת חומרי הזנה ולחות, מבהירים כתמי פיגמנטציה, כתמי שמש, כתמי עור ומייפים את העור, מעכבים את הזדקנות העור והקמטים מכווצים נימי דם מורחבים, מכווצים  נקבוביות ומהדקים את העור. בעזרת מכשיר טיפוח ביתי ניתן לבצע טיפולי יופי להבהרת כתמי שמש והבהרת כתמי פיגמנטציה בפנים ובגוף, טיפולים להחדרת חומרי לחות לעומק העור, טיפולי מילוי קמטים בפנים ולשיפור מרקם העור. הבהרת פיגמנטציה בפנים מתבצעת על ידי טיפול בעזרת אור אינפרא אדום. המכשיר משלב טיפול בקרני אור אינפרא אדום רחוק, טיפול במקרו זרם ורטט פיזי, הטיפול יעיל למיצוק חידוש הבהרת כתמי שמש והבהרת פיגמנטציה בפנים, פריצת דרך טכנולוגית זו מביאה איתה פוטנציאל ליהנות מטיפול מתמשך ועקבי בעלות מינימלית בהתחשב במחירים הנהוגים במכונים לסדרת טיפולים קצרה.

פוטו תראפי חידוש העור והבהרת פיגמנטציה פוטו רג'וביניישן 

טכנולוגיית פוטו רג'וביניישן ריפוי באמצעות קרני אור פותחה בשנות ה-90 על ידי ד"ר פטריק ביטר ג'וניור אשר שאף למצוא פתרון להעלמת ורידים בולטים מעל פני העור. המכשיר שהמציא אושר לשימוש על ידי  רשות התרופות האמריקאית הFDA ב-1997. זמן קצר לאחר אישרו דיווחו רופאים על מספר תופעות לוואי מבורכות כתוצאה משימוש במכשיר כגון חידוש עור והבהרת כתמי פיגמנטציה וכתמי שמש באזורים המטופלים. כיום שימושו העיקרי של המכשיר הוא לטיפולי חידוש עור, הבהרת כתמי פיגמנטציה, הבהרת כתמי שמש וכתמי עור.

הבהרת פיגמנטציה וכתמי שמש בעזרת אור אינפרא אדום

מכשיר ביתי להבהרת כתמי פיגמנטציה, כתמי שמש, כתמי פיגמנטציה אחרי הריון, בעזרת מכשיר גלווני אינפרא אדום ניתן להבהיר פיגמנטציה, לחדש ולמצק את עור הפנים והגוף, הטיפול משלב טיפול באור אינפרא אדום וטיפול בזרמים חשמליים עדינים, מסיר בהדרגה כתמי פיגמנטציה, כתמי שמש ומבהיר את העור, הטיפול קל ופשוט, מתאים לכל סוגי העור.