שלום אורח, למועדון הלקוחות התחבר | הרשמה
 
 
 
 
 
 
 
מדיקל ביוטי
 
 
 
 
נושא:
 
 
 
חפש באתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

המסת צלוליט

 
מה זה צלוליט? 

צלוליט נפוצה לרוב בקרב נשים, כ90% מהנשים סובלות מצלוליט בעוד שאצל גברים בעית צלוליט כמעט ואינה קיימת, זאת מכיוון שהעור אצל גברים עבה יותר ורקמת החיבור שמעגנת את העור לשריר שונה בין גברים לנשים. אצל נשים רקמת החיבור בין העור לשריר בנויה בצורה ורטיקלית אשר מתרופפת עם הזמן,  שקיעת השומן יוצר ניפוח מקומי של השומן והירידה באלסטיות יוצרת שכבת גומות ובליטות שומן ומראה בלתי אחיד של צלוליט. אצל גברים הסיבים של רקמת החיבור בנויים בצורת שתי וערב דבר שגורם לחיזוק רקמת החיבור.

כיצד ניתן לטפל בצלוליט?

היום ניתן לטפל בצלוליט בעזרת מכשיר אולטראסאונד ביתי, טיפול העלמת צלוליט באולטראסאונד הוא טיפול נעים ובטוח, גלי אולטראסאונד ממיסים את השומן ממוצק לנוזל, השומן שהומס מתנקז דרך מערכת הלימפה ומתנקה מהגוף. כבר לאחר מספר טיפולים להעלמת צלוליט ניתן להבחין בשיפור מראה הצלוליט, מומלץ לבצע סדרה של כ10-15 טיפולי העלמת צלוליט על מנת להגיע לשיפור ניכר במראה צלוליט ולהמשיך לתחזק את הטיפול מידי פעם לפי הצורך.

 
 
טיפולי העלמת צלוליט הצרת היקפים וחיטוב הגוף

טיפול העלמת צלוליט באמצעות מכשיר אולטראסוניק ביתי מתבצע בעזרת עיסוי רקמות עמוק ואינטנסיבי בשכבת ההיפודרמיס, גלי קול גורמים לפירוק והמסת שומנים על ידי המרצה אינטנסיבית. גלי אולטרסאונד יוצרים עיסוי חמים ומרגיע, מקלים על זרימת הדם, שורפים שומן ומגבירים את חילוף החומרים. הרטט אולטרסאונד בתדר גבוה וייחודי זה מגיע ישירות ובאופן עמוק גם לשכבת ההיפודרמיס ובכך משפר את תמיכת העור על ידי רקמות החיבור, מרים את העור וממצק. 

במכשיר Ultrasonic אולטראסוניק נעשה שימוש בטכנולוגיית האולטרסאונד על ידי שימוש בגלי קול בקצב של 1.7 מיליון פעימות בשנייה, מכשיר אולטראסוניק יעיל לטיפולי אנטי אייג'ינג, שיקום הרקמות טיפול בצלוליט, המסת צלוליט, הצרת היקפים וחיטוב הגוף. 

 
 


מכשיר אולטראסוניק במצב עבודה  

גלי אולטראסאונד דוחפים טיפת מים כלפי מעלה ומפרקים אותה לחלקיקים קטנים
המסת צלוליט בעזרת גלי רדיו RF

שיטת הטיפול להעלמת צלוליט בעזרת גלי רדיו  RF אינה פולשנית ומהווה פתרון קל ומידי לטיפול באזורי השומן והצלוליט הבעייתיים יותר, כמו למשל ישבן, ירכיים, זרועות ובטן. המסת שומן בעזרת גלי רדיו מהווה קיצור דרך לעיצוב הגוף בצורה מהירה ויעילה. גלי רדיו  RF עוברים את המחסום הראשוני של העור ומחממים את רקמות השומן לטמפרטורה של 42-43 ℃  חימום הרקמות גורם לכיווץ רקמות השומן ולהגברת הפעילות המטבולית. האפקט המתקבל הוא אפקט של פעילות גופנית מאומצת. קצב הניקוז הלימפטי, אף הוא מוגבר ומסוגל להפריש ולנתב את השומן החוצה.

טיפול העלמת צלוליט אינו מתאים לסובלים מלחץ דם גבוהה, מחלות לב ונשים בהריון.

ניתן למצוא פרטים נוספים אודות מכשור קוסמטי להעלמת צלוליט וטיפול בצלוליט בקישורים הבאים