שלום אורח, למועדון הלקוחות התחבר | הרשמה
 
 
 
 
 
 
 
מדיקל ביוטי
 
 
 
 
נושא:
 
 
 
חפש באתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אולטראסוניק Uilrasonic

 
 
אולטראסוניק Uilrasonic
מילוי קמטים מיצוק וחיטוב העור 

 
מכשיר אולטראסוניק Uilrasonic יעיל למגוון טיפולי אנטי אייג'ינג, מילוי קמטים, מילוי קמטי הבעה, מיצוק וחידוש העור, שיקום הרקמות, טיפולי העלמת צלוליט, הצרת היקפים וחיטוב הגוף. רטט אולטראסוניק Uilrasonic יוצר גלי אולטראסאונד בתדר גבוה וייחודי של 1.7 מיליון פעימות בשנייה, מכשיר אולטראסוניק Uilrasonic יעיל להגברת חדירות העור ולהחדרת חמרי לחות, הזנה ומוצרי קוסמטיקה דרך הקרום המבודד של העור וכך ליישם את הפונקציה העיקרית של הוספת מים לתאים והחדרת חומרי לחות והזנה לעור.
 
 
בעזרת אולטראסוניק Uilrasonic ביתי ניתן לטפל בצלוליט, טיפול העלמת צלוליט בעזרת אולטראסאונד הוא טיפול נעים ובטוח, גלי אולטראוניק ממיסים את השומן ממוצק לנוזל, השומן שהומס מתנקז דרך מערכת הלימפה ומתנקה מהגוף. כבר לאחר מספר טיפולים להעלמת צלוליט ניתן להבחין בשיפור מראה הצלוליט, מומלץ לבצע סדרה של כ10-15 טיפולי העלמת צלוליט על מנת להגיע לשיפור ניכר במראה צלוליט ולהמשיך לתחזק את הטיפול מידי פעם לפי הצורך.

 
 

אולטראסוניק
 במצב עבודה 
בתמונה ניתן לראות טיפת מים נדחקת מעלה בעזרת גלי אולטראסאונד
גלי הקול מרימים את טיפת המים באויר ומפרקים אותה לחלקיקים קטנים

 
 
 
 
 
מכשיר אולטראסוניק Uilrasonic עושה שימוש בגלי אולטראסאונד על מנת להמריץ את מחזור הדם, להחדיר חומרי קוסמטיקה, חומרי לחות והזנה, עיסוי אולטראסוניק גורם לגירוי העור ליצור קולגן ברמה מוגברת ולבניה מוצקה יותר של העור. טיפול אולטראסוניק לפנים אורך בממוצע 20 דקות מומלץ לטפל 2-3 פעמים בשבוע. לטיפול פנים יש לבחור אולטראסוניק במצב רציף. לטיפול אולטראסוניק לגוף יש לבחור אולטראסוניק במצב פולסים, המכשיר יוצר פולסים של אולטראסוניק לטיפול בצלוליט, הצרת היקפים וחיטוב הגוף
 
 
 
מבצע 

ברכישת מכשיר גלווני אינפרא אדום