שלום אורח, למועדון הלקוחות התחבר | הרשמה
 
 
 
 
 
 
 
מדיקל ביוטי
 
 
 
 
נושא:
 
 
 
חפש באתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אולטראסוניק העלמת צלוליט והצרת היקפים

 
 
 
 
אולטראסוניק קדמת הטכנולוגיה במלחמה בהזדקנות העור

הטיפול בעור באמצעות גלי אולטראסוניק נעשה על ידי שימוש בגלי קול בקצב של  1-1.7 מיליון פעימות לשניה, מכשיר אולטראסוניק יעיל למגוון טיפולי אנטי אייג'ינג, מילוי קמטים, מתיחת פנים, הרמת פנים, שיקום הרקמות, מיצוק וחידוש עור הפנים והגוף, טיפול בצלוליט, המסת שומנים, הצרת היקפים וטיפול בסימני מתיחה.

רטט אולטראסוניק יוצר גלי אולטרה סאונד בתדר גבוה וייחודי  אשר יעיל להגברת חדירות העור ולהחדרת חמרי לחות ומוצרי קוסמטיקה דרך הקרום המבודד של העור וכך ליישם את הפונקציה העיקרית של הוספת מים לתאים והחדרת חומרי לחות לעור. מכשיר אולטראסוניק  יוצר רטט קולי בתדר גבוה שממריץ מאוד את מחזור הדם ואת קצב חילוף החומרים בתא.

 
 
 
מכשיר אולטראסוניק משולב
 
 
 
 

התכונות העיקריות המאפיינות מכשיר אולטראסוניק הם החדרת חומרי לחות והזנה, השלמת המים בתאים, שיפור דחיסות, מילוי קמטים, מתיחת העור ועיכוב הזדקנות העור. מכשיר אולטראסוניק יעיל לטיפול בעור הפנים וחלקי גוף אחרים לטיפול בצלוליט, המסת שומנים, הצרת היקפים ומיצוק העור.
 
 

הצרת היקפים
 העלמת צלוליט וחיטוב הגוף

המסת שומנים בעזרת אולטרה סאונד הנו תהליך של ליפוליזה (פרוק חומצות שומן) בעזרת גלי קול. גלי קול (אולטרה סאונד) הם גלים בתדרים של 2 עד 10 מגה הרץ, גלים במהירות נמוכה מסף השמיעה של האדם 20 הרץ עד 20 קילו הרץ,גלי אולטרה סאונד מתפשטים בגוף האדם במהירות של קרוב ל1500 מ'/ד' בהתאם לאברי גוף.


 
 
 
תאי השומן האדיפוציטים הם קיר דק של תאים שאינו מחובר לתאים אחרים בגוף. גלי האולטרה סאונד שחודרים לגוף יוצרים מיקרו בועות שחודרות לתאי השומן ומתפוצצות בתוך תאי השומן ויוצרות זעזוע בלחץ רב, גל הזעזוע גורם לפיצוץ ממברנות האדיפוציטים (תאי השומן) שחרור מיקרו בועיות גז (אדים) אלה נקרא Cavitation. מדידת טמפרטורת העור מצביעה על התחממות באזור המטופל כתוצאה מהתפוצצות בועיות האדים והמסת השומן התת עורי.
 
 
 
 
 
 
 
מכשיר אולטראסוניק יוצר רטט קולי בתדר גבוה שממריץ מאוד את מחזור הדם ואת קצב חילוף החומרים בתא, ויברציות גלי הקול גורמות לרקמות להילחץ ולהתרחב, הלחץ שנוצר בעקבות הפיצוץ ממריץ את הפעילות והתחלופה של צלוליט וגורם להמסת צלוליט. גלי הקול מסייעים בניקוז עודפי הנוזלים והשומנים המשתחררים וגורמים לתהליך של המסת שומנים. 

ככול שתדר האולטרה סאונד יהיה גבוהה יותר כך החדירה תהיה עמוקה פחות, בתדר של 1 מיליון פעימות בשנייה מרחק החדירה לעור יהיה כ3 ס"מ בעוד שבתדר של 3 מיליון פעימות בשנייה החדירה תהיה כ1.5 ס"מ. דרגת החדירות לעור משתנה מאזור לאזור. גלי אולטרה סאונד חודרים דרך רקמות עור טוב יותר מרקמות שרירים שסופגים את הגלים. החזר גלי האולטרה סאונד יוצר הצטברות אנרגיה וחום בנקודת החיבור של השריר והעור.

 
 
 
 
 
 

גלי אולטרה סאונד במצב עבודה.

לא לדאוג זה לא רותח, המשטח למעשה קר, אלו הם גלי הקול

 דוחפים טיפת מים ומפרקים אותה לחלקיקים קטנים מאוד

 
 
 
 

מאמרים בנושא אולטראסוניק

אולטראסוניק - מיצוק עור הפנים והגוף בעזרת אולטראסוניק

רטט אולטראסוניק בתדר גבוה וייחודי של מיליון פעימות בשנייה יעיל מאד להגברת חדירות העור ולהחדרת חמרי הזנה קוסמטיים ומוצרי קוסמטיקה ולחות דרך הקרום המבודד של העור וכך ליישם את הפונקציה העיקרית של הוספת מים לתאים והחדרת חומרי לחות והזנה לעור. 


אולטראסוניק - הצרת היקפים וחיטוב הגוף

מכשיר אולטראסוניק עושה שימוש בגלי אולטראסאונד על מנת להמריץ את מחזור הדם, להחדיר חומרי קוסמטיקה, חומרי לחות והזנה, עיסוי אולטראסוניק גורם לגירוי העור ליצור קולגן ברמה מוגברת ולבניה מוצקה יותר של העור. טיפול אולטראסוניק לפנים אורך בממוצע 20 דקות מומלץ לטפל 2-3 פעמים בשבוע. לטיפול פנים יש לבחור אולטראסוניק במצב רציף. לטיפול אולטראסוניק לגוף יש לבחור אולטראסוניק במצב פולסים, המכשיר יוצר פולסים של אולטראסוניק לטיפול בצלוליט, הצרת היקפים וחיטוב הגוף.